Muğla’da OZM Hizmet İçi Eğitim Semineri

Bu haber 16 Nisan 2019 - 1:32 'de eklendi ve 229 kez görüntülendi.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde “Ormanların Kanun Dışı Müdahalelerden Korunması, Orman Suçları ile ilgili takip-soruşturma ve Orman Zararlıları ile Mücadele” konulu eğitim semineri yapıldı. 

Metin Karakoç

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde OZM (Orman Zararlılarıyla Mücadele) Şube Müdürlüğünün Hizmet İçi Eğitim Programında bulunan “Ormanların Kanun Dışı Müdahalelerden Korunması Esasları, Orman Suçları ile ilgili takip-soruşturma ve Orman Zararlıları ile Mücadele” konulu eğitim semineri yapıldı.

Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Dursun başkanlığında gerçekleştirilen eğitim seminerine OZM Şube Müdürü Ferit Okur, Muğla ve Yılanlı Orman İşletme Müdürlüklerinde görevli teknik elemanlar ile orman kolluk gücü görevi yapan Orman Muhafaza Memurları katıldı. 

Kadastro Koordinatörlüğü toplantı salonunda bir gün süren eğitim seminerinde OZM Şube Müdürlüğü Mühendisi Selçuk Güler tarafından “Orman bitkisi ve bitkisel ürünlerine arız olan zararlı organizmalar ile teknik mücadele yönetmeliği” ile “305 sayılı orman zararlılarıyla mücadele esasları ile ilgili tebliğ” anlatıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.