Muğla’da OGM 180. yıl futbol turnuvası

Bu haber 26 Şubat 2019 - 1:04 'de eklendi ve 441 kez görüntülendi.

Orman Genel Müdürlüğünün 180. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvasının Muğla ayağı başladı. 

Metin Karakoç

Orman Genel Müdürlüğünün 180. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında personel arasındaki dostluğun pekişmesi, dayanışmanın arttırılması ve çalışanların sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvasının Muğla ayağı başladı.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünden 7 işletmenin katıldığı turnuvanın ilk maçlarında Muğla Yılanlı’yı 8-1, Köyceğiz Marmaris’i 4-1 ve Milas Kavaklıdere’yi 9-4 yendi. Aydın işletmesi ilk haftayı bay geçirdi.

Ula’da oynanan Muğla Yılanlı maçını Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Dursun, BTİ Şube Müdürü Ümit Portakal, her iki İşletme Müdürü Tayfur Kazakoğlu ve Sinan Saatçi birlikte izledi. Çok sayıda kurum personelinin de izlediği maç heyecanlı ve bol gollü geçti. 

Orman Genel Müdürlüğünden turnuvayla ilgili yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: 28 Orman Bölge Müdürlüğü 4’erli 7 gruba ayrılmış. Bölge Müdürlüklerinde birinci olan takımlar bu 4’erli gruplarda deplasmanlı eleme usulü maç yapacaklar. Ardından Ankara’da yapılacak çeyrek ve yarı final maçlarından sonra turnuvanın şampiyonu 13 Nisan’da yine Ankara’da yapılacak final maçından sonra belli olacak. Muğla OBM birincisi E grubunda Antalya, Isparta ve Denizli OBM birincileriyle çeyrek final mücadelesi verecek.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.