Muğla’da kaza: 5 ya­ra­lı

Bu haber 27 Eylül 2015 - 22:33 'de eklendi ve 994 kez görüntülendi.

5yaraliiiMuğ­la-De­niz­li Ka­ra­yo­lu Or­ta­köy kav­şa­ğın­da mey­da­na gelen tra­fik ka­za­sın­da 5 kişi hafif ya­ra­lan­dı.

Muğ­la-De­niz­li ka­ra­yo­lu 7’nci ki­lo­met­re­de mey­da­na gelen tra­fik ka­za­sın­da 5 kişi çe­şit­li yer­le­rin­den hafif şe­kil­de ya­ra­lan­dı. Ya­ra­lı­lar Muğla Sıtkı Koç­man Eği­tim ve Araş­tır­ma Has­ta­ne­si ile Özel Yü­ce­len Has­ta­ne­sin­de te­da­vi al­tı­na alın­dı.
Muğla’dan Or­ta­köy Ma­hal­le­si­ne seyir ha­lin­de olan Ahmet B. yö­ne­ti­min­de­ki 49 EY 870 pla­ka­lı aracı, kav­şa­ğa yakın me­sa­fe­de ar­ka­sın­da seyir ha­lin­de olan Meh­met Ali K. yö­ne­ti­min­de­ki 20 YH 818 pla­ka­lı araç sol arka tam­po­nun­dan çarp­tı. Ka­za­da Ahmet B., Ayşe Sevil B. (51) ve kızı Merve B. (21) ile diğer araç­ta bu­lu­nan sü­rü­cü Meh­met Ali K. ve Şirin Miray Y. (19) ya­ra­lan­dı. 112 Acil Ser­vis ekip­le­ri ta­ra­fın­dan ya­ra­lı­lar­dan üçü Muğla Sıtkı Koç­man Eği­tim ve Araş­tır­ma Has­ta­ne­sin­de, ikisi ise Özel Yü­ce­len Has­ta­ne­sin­de te­da­vi al­tı­na alın­dı.
Kaza son­ra­sı Men­te­şe İlçe Jan­dar­ma Ko­mu­tan­lı­ğı ekip­le­ri çev­re­de gü­ven­lik ön­le­mi alır­ken, kaza ile il­gi­li so­ruş­tur­ma devam edi­yor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.