Muğla’da Hala FETÖ’cü Mü Var?

Bu haber 24 Nisan 2017 - 1:43 'de eklendi ve 1.150 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Türkiye’nin her yerinde bulunan FETÖ Terör Örgütü aradan aylar geçmesine rağmen hala yapacaklarını yapmaktalar. Ancak Emniyet Güçleri ise her gün başarılı çalışmaları ile FETÖ Terör Örgütü’nü yok etme aşmasına geldiler. Her gün gözaltılar, her gün tutuklanmalar yapılmakta. İşte bunlardan biri de Muğla’mızda gerçekleşmekte. FETÖ Terör Örgütü’nün il genelinde yok olması için yani bu terör örgütü güzelce araştırılıp soruşturulduktan sonra Emniyetten Mahkemelere sevk edilmekte. İl geneli başta olmak tüm ilçelerde FETÖ Terör Örgütü ile ilişkisi olan kişiler yakalanıp adalete teslim edilmekte. Bu da emniyetimizin ve jandarmamızın başarısıdır.

Sevgili okurlarım, Muğla Valisi Amir Çiçek başkanlığında İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Cumhuriyet Başsavcılığı da başta olmak üzere Jandarma ve Polis ekipleri ile gece gündüz çalışma içinde oldukları görülüyor. Öyle olmasa Muğla ve ilçelerinde asker, polis, öğretmen, memur, amir ve işadamları demeden gözlerinin yaşlarına bakmayıp görevlerini yerine getirmekteler. Hele birçok işadamını da yapmış oldukları takip sonucu adliyeye teslim ettiler. Muğla Valisi Amir Çiçek’in söylediği gibi Muğla ve ilçelerinde ne kadar FETÖ Terör Örgütü’ne bağlı, onlarla işbirliği yapanların kökünü kazıyıp yok etmeye çalışacağız konuşması sonrası Muğla ve ilçelerinde çok sayıda işadamının huzursuz olduğu da görülüyor. İnşallah önümüzdeki günlerde güzel Muğla’mız Türkiye genelinde terörden tamamen ayıklanmış tek il olur.

Sevgili okurlarım, Muğla Valisi Amir Çiçek’le yapmış olduğum görüşmede bakınız Sayın Vali Amir Çiçek neler söylüyor. Devletin temeline dinamit atanlar insan olamaz. İşte bunu yapmaya çalışanlarda kanlı FETÖ Terör Örgütü’dür. Ama biz dimdik ayaktayız. Bu terör örgütünün Marmaris’te yapmış oldukları çirkin görüntüyü başta İl Jandarma Alay Komuta Kıdemli Albay Yavuz Özfidan ve İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya personelleri ile birlikte gece gündüz çalışıp Muğla’da halkımızın zarar görmemesini sağladılar. Tabi ekibi olan Jandarma ve polis ekibi ile birlikte hareket ettiler. Bizim işimiz devlet olarak ülkemizi en iyi bir şekilde korumak olacaktır. O nedenle bu kendini bilmez FETÖ Terör Örgütü ile mücadelemiz devam edecektir dedi.

Sevgili okurlarım, lafı uzatmaya gerek yok. Bu güzel ülkemizde birlik ve beraberlik içinde olabilmemiz için vatandaş olarak bizlerde Emniyet güçleri gibi çalışıp yetkililere bilgi vermeliyiz. Şunu söylemeden yapamayacağım Muğla ve ilçelerinde bu kadar tutuklanmalardan sonra hala FETÖ Terör Örgütü’ne bağlı vatandaşların olduğu dile getiriliyor. Bu konuda da hem Jandarma hem de polis yetkililerinin titiz bir çalışma içinde olduğu da söyleniyor. Kafalarda ise hala FETÖ Terör Örgütü’ne sempati duyanlar var mı acaba? Muğla Valisi Amir Çiçek bu terör örgütü konusunda ekibi ile birlikte titiz bir çalışma içinde olduklarını, haksız yere hiçbir vatandaşın mağdur olmaması içinde gayretli bir çalışma içinde olduklarını dile getirdi. Yazımın başında da söylediğim gibi başta işadamı, esnaflar, amir, memur, üst düzey yetkiler hala korku içinde oldukları vatandaşlar tarafından sile getirilmekte. Yani anlayacağınız Muğla genelinde vatandaşlar arasında hala bir FETÖ Terör tutuklanması korkusu var. Kardeşim suçun yoksa hiç endişelenme, eğer suçun varsa onu bilemem. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim bugünler Muğla’mızda huzurlu bir yaşantımız varsa o da Vali Amir Çiçek ve güvenlik yetkililerimiz sayesindedir sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.