Muğla Ülkü Ocaklarında nöbet değişimi

Bu haber 05 Mart 2015 - 20:26 'de eklendi ve 836 kez görüntülendi.

ULKUOCAKLAEMuğla Ülkü Ocakları’nda nöbet değişimi gerçekleştirildi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’ un katılımlarıyla, İl Yöneticileri ve çok sayıda teşkilat mensubunun hazır bulunduğu Muğla Ülkü Ocakları’nda devir-teslim töreni gerçekleştirildi. 2 yıldır Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı görevini yürüten Cemil Gündüz görevi Aşkın Yıldız’a devretti.
Haber Merkezi
Muğla Ülkü Ocakları’nda nöbet değişimi gerçekleştirildi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’ un katılımlarıyla, İl Yöneticileri ve çok sayıda teşkilat mensubunun hazır bulunduğu Muğla Ülkü Ocakları’nda devir-teslim töreni gerçekleştirildi. 2 yıldır Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı görevini yürüten Cemil Gündüz görevi Aşkın Yıldız’a devretti.
Devir Teslim Töreninde konuşan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Ülkü Ocaklı her bireyin eğitimini başarılı bir şekilde tamamlaması gerektiğinin önemine vurgu yaparak, Cemil Gündüz’ün başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı Cemil Gündüz’e teşekkür eden Kılavuz yeni görevinde Aşkın Yıldız’a başarılar diledi.
Başkanlık yaptığı dönem içerisinde teşkilata katkıları bulunan herkese teşekkür eden Cemil Gündüz “Görev yaptığım süre içerisinde, dava arkadaşlarımla birlikte mübarek davamıza elimizden geldiğince hizmet etmeye çalıştık, Cemil Gündüz artık bu kutlu davanın bir neferi olacak ve bu kutlu davaya katkı sağlamaya devam edecektir. Bu günden itibaren fert olarak Aşkın Başkan’ımızın ve teşkilatımızın emrindeyiz.“ diyen Gündüz “Biz hakkımızı helal ettik; sizler de haklarınızı helal edin.” dedi.
Görevi devralan Aşkın Yıldız “Bizi bu kutlu göreve layık gördükleri için Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum. Allah’ın izniyle başta Genel Başkanımız olmak üzere Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in tüm mensuplarının yüzünü kara çıkarmamak için çalışacak, Cemil Başkan’ımızın bize bıraktığı yerden, teşkilatımızla beraber bu bayrağı layıkıyla hep daha yükseğe taşımaya çalışacağız. Cemil Başkan’ımıza vermiş olduğu emeklerden ve yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz; Allah ondan razı olsun” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.