Muğla Tabipler Odası Başkanı Dr. Hakkı Turan « Hamle Gazetesi

Muğla Tabipler Odası Başkanı Dr. Hakkı Turan

Bu haber 27 Haziran 2019 - 1:20 'de eklendi ve 1.171 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım bugünkü köşemde Muğla Tabipler Odası Başkanı Dr. Hakkı Turan’la ilgili bir yazım olacak. Dr. Hakkı Turan uzun yıllardan bu yana hekimlik yapmış. Yapmış olduğu teşhislerle hastalar ve hastalar ve hasta yakınlarının beğenisini alan saygın bir hekim olarak tanınır ve bilinir.

Sevgili Dr. Hakkı Turan iki dönemdir Muğla Tabipler Odası Başkanlığı’nı başarı ile yürüttüğünü başta yönetim kurulu üyeleri olmak üzere birçok doktor meslektaşları da dile getirmektedir. Tabipler Odası yöneticileri be birçok doktorlar da doğru söylüyorlar. Elbette doğru tabi benim de yakınen tanıyıp bildiğim tecrübeli bir hekim olan hastalarını da yakınen takip eden yapmış olduğu teşhisleri ile de birçok hastasını iyileştiren Dr. Hakkı Turan bugün Yatağan’da bir sağlık istasyonun da görev yapıp halkın beğenisini alan saygın bir hekimdir. Öyle olmasa Yatağan halkı Dr. Hakkı Turan’ı kurtarıcı bir hekim olarak adlandırırlar mı?

Sevgili okurlarım Muğla Tabipler Odası Başkanı Dr. Hakkı Turan tıp dalında her gün hastalarına yapmış olduğu teşhisleri ile tanınan değerli bir hekimdir. Öyle de olduğu için tıp bildiği de çok önemli Sayın Turan’ın. Aynı zamanda da kin kibir olmayan hastalarına karşı bir hekim gibi değil bir arkadaş gibi ilgilenen biri olduğunu da söyleyebilirim.

Sevgili okurlarım Yatağan’da çok sayıda hasta yakınları şöyle konuşuyorlar: Doktor Hakkı Turan uzun yıllar Yatağan Devlet Hastanesi’nde çalışan, hasta yakınları ile yakınen ilgilenip hastalarının iyileşmesini sağladı. NK isimli bir isimli bir vatandaş: ben bugün iyi olduysam Dr. Hakkı Bey’in sayesinde iyi oldum. Şeker tansiyon hastasıydım hiçbir menfaat beklemeden gece gündüz demeden benimle ilgilendi. İşte böylesine değerli bir hekimdir Dr. Hakkı Turan Bey.

Sevgili okurlarım önceki yıllarda Yatağan Devlet Hastanesi’nde çalışmış hekim arkadaşları bugün de ilçenin değişik sağlık işletmelerinde çalışmakta olup Dr. Hakkı Turan’ın saygın birisim olduğunu güzel teşhisleri ile de çok sayıda hastasını sağlığına kavuşturan değerli bir meslektaşımızdır diye konuşuyorlar sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.