Muğla polisinden kaçamadılar « Hamle Gazetesi

Muğla polisinden kaçamadılar

Bu haber 20 Aralık 2017 - 23:58 'de eklendi ve 1.093 kez görüntülendi.

Muğla’da iki evde meydana gelen hırsızlık olayının failleri Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin ısrarlı takibi sonucunda Aydın’da yakalandı.

Muhittin Direk

Muğla’da iki evde meydana gelen hırsızlık olayının failleri Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin ısrarlı takibi sonucunda Aydın’da yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde kasım ayında iki ayrı gerçekleşen hırsızlık olayının faillerinin yakalanması amacıyla Muğla polisi tarafından çalışma başlatıldı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler olayın faillerin yakalanması amacıyla iki evin bulunduğu bölgedeki güvenlik kameraları ile MOBESE görüntülerini inceleme altına aldı. Yapılan çalışmalar sonucunda cezaevi firarisi C.N. ile bir çok hırsızlık kaydı bulunan T.N. ve yanlarında bulunan küçük yaştaki D.N.’nin hırsızlık olayının failleri olduğu tespit edildi. Bu bilgiler ışığında yapılan çalışmalarda 3 şüphelinin Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde bulunduğu tespit edildi.

Bu tespitin ardından T.N. ile küçük yaştaki D.N. yakalanarak Muğla’ya getirildi. Olayın faillerinden olduğu iddia edilen C.N.’nin ise firarda olduğu ve yakalanması amacıyla çalışma başlatıldığı öğrenildi.

Muğla’ya getirilen ve polis tarafından ifadeleri alınan T.N. ile D.N. hakim karşısına çıkarılmak üzere mahkemeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkarılan T.N. tutuklanırken, küçük yaştaki D.N. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.