Muğla Oryantiring sporunda marka olacak

Bu haber 11 Eylül 2013 - 18:13 'de eklendi ve 746 kez görüntülendi.

muglaorgantiddemarkaolacak123135451321323513213125Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Doç.Dr. Tekin Çolakoğlu Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i makamında ziyaret etti.
Haber Merkezi
Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Doç.Dr. Tekin Çolakoğlu Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i makamında ziyaret etti.
Muğla’da yapılacak faaliyetler ve özellikle 2015 yılında gerçekleştirilecek olan Dünya Okullar arası Oryantiring Şampiyonası hakkında Vali Güvençer’e bilgiler veren Çolakoğlu Marmaris Belediyesinin destekleri ile Marmaris’te gerçekleştirilecek faaliyet ile ilgili de bilgi sundu. Oryantiriğin gelişmekte olan önemli bir spor olduğunu belirten Muğla Valisi Mustafa hakan Güvençer, Muğla’nın doğası, tabiatı ve coğrafyası ile bu spor için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyerek çalışmaları nedeni ile Oryantiring Federasyonu Başkanı Doç.Dr. Tekin Çolakoğlu’na teşekkür etti.
Ziyarette Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker ve Muğla Üniversitesi BESYO Öğretim görevlisi ve Oryantiring Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç.Dr. Sümmani Ekici de hazır bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.