Muğla Ormanspor Yönetim Kurulu, Vali Amir Çiçek’i Ziyaret Etti

Bu haber 05 Ağustos 2015 - 18:45 'de eklendi ve 479 kez görüntülendi.

Muğla’nın profesyonel basketbol ligindeki temsilcisi Muğla Ormanspor yönetimi Vali Amir Çiçek’i ziyaret etti. Ziyarete, Muğla Ormanspor Başkanı ve aynı zamanda Orman Bölge Müdür Yardımcısı Vedat Dikici,  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Devrim Karakuş ile Genel Menajer İlker Cömert katıldı.

Hafize Ataseven

Muğla’nın profesyonel basketbol ligindeki temsilcisi Muğla Ormanspor yönetimi Vali Amir Çiçek’i ziyaret etti. Vali Amir Çiçek, Muğla Ormanspor’un ligde tutunabilmesi ve gençlerin basketbol sporuna ilgisini arttırmak için gerekli maddi ve manevi desteklerin sağlanması gerektiğini belirtti. Vali Çiçek, Muğlalı sporseverleri profesyonel basketbol ligindeki tek temsilci Ormanspor’a sahip çıkmaya davet etti.

Ormanspor Kulübü Başkanı Vedat Dikici ise daha önce 3. Ligi A grubunda mücadele ettiklerini şu an ise Türkiye Erkekler Basketbol 2. Liginde mücadele edeceklerini belirterek: “Yeni teknik kadromuzu oluşturmaya çalışıyoruz. Muğla’nın profesyonel basketbol ligindeki tek temsilcisiyiz. Amacımız Muğlalı gençlerimizi basketbol sporuna yönlendirmek. Muğlalı basketbol severleri yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda Muğla Ormanspor Başkanı Vedat Dikici, Vali Amir Çiçek’e tişört hediye etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.