Muğla Orman Bölge Müdürlüğü TORSEB Fuarına katıldı « Hamle Gazetesi

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü TORSEB Fuarına katıldı

Bu haber 18 Haziran 2019 - 1:29 'de eklendi ve 397 kez görüntülendi.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü bu yıl ilk kez Ankara’da Orman genel Müdürlüğü yerleşkesinde düzenlenen TORSEB (Türkiye Ormancılık Sektörü Buluşması) Fuarına katılarak Muğla ve Aydın’ı temsil etti.

Nazife Taşdelen

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, 12-16 Haziran tarihleri arasında, Ankara’da Orman Genel Müdürlüğü’nün (OGM) yerleşkesinde düzenlenen Ormancılık Fuarına katıldı.

Ormanlar ve ormancılık sektörünün geliştirilmesi amacıyla düzenlenen fuarda ormancılık sektöründe bulunan ahşap ve ağaç işleri, özel fidancılık, ormancılık iş makine ve ekipmanları, orman yangınları söndürme araç-gereç ve ekipmanları, odun dışı orman ürünleri sektörü, ormancılık alanında faaliyet gösteren bilişim ve teknoloji sektörü, orman kooperatifleri ve ormancılık STK’ları gibi tüm paydaşlar bir araya geldi.

TORSEB Fuarının açılışı Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin de katıldığı törenle gerçekleştirildi. Orman Genel Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşen Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli’yle birlikte Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Orman ve Köy İşleri Komisyonu Başkanı Yunus Kılıç, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Bölge Müdür Vekili Enver Demirci başkanlığındaki ekiple TORSEB fuarına katıldı. BTİ Şube Müdürü Ümit Portakal,  Odun Dışı Ürünler Şube Müdürü Yüksel Yanmadık, Muğla Orman İşletme Müdür Yardımcısı Beril Öztürk, Basın Bürosundan Yüksel Savaş, ulaşım ve stand sorumluları Ali Akçay ve Dinçer Özmen’den oluşan bir ekip Muğla OBM standını ev sahipliği yaptı.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü standına, önceki Muğla orman Bölge Müdürlerinden ve şu anki Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Orman Genel Müdür Yardımcısı ve önceki Bölge Müdürü Mehmet Çelik, Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan ziyaret etti.  Ayrıca önceki Orman Genel Müdürlerinden Osman Kahveci ve Mustafa Kurtulmuş ile birlikte çok sayıda katılımcı Muğla OBM standına ziyaret etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.