Muğla MÜSİAD yeni üyelerine belge verdi

Bu haber 12 Mayıs 2014 - 0:15 'de eklendi ve 629 kez görüntülendi.

musiaduyelerMüstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla Şubesi’nin aylık olağan toplantısında yeni üyelere üyelik belgeleri verilirken, şubenin kurulmasına katkı veren Cavit Okur ve Mansur Harmandar’a onursal üyelik verildi.

İlkay Yıldız

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla Şubesi aylık sektörel değerlendirme toplantısı şube hizmet binası toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıda inşaat, maden-metal, hizmet, turizm ve tarım-gıda sektörü temsilcileri tanışma ve kaynaşma toplantısının ardından konuşan MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Sayim Akdeniz, her ay gerçekleştirdikleri olağan toplantıda sektör temsilcileri ile tanışma ve kaynaşmanın yanı sıra, sektörel sorunları ele aldıklarını açıkladı. MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Akdeniz, yeni üyelerin başvurularının değerlendirildiğini ve 7 yeni üyenin MÜSİAD Muğla Şubesi’ne üyeliklerinin yapıldığını belirterek, yeni üyelerin üyeliklerinin hayırlı olmasını diledi. MÜSİAD Muğla Şubesi’ne Cengiz Aygün,Hüseyin Kara, Yücel Öztürk, Narun Akın, Nihat Tüzün, Murat Bozlar ve Ethem Yiğit üye olurken, üyelerin üyelik belgeleri MÜSİAD Şube Başkanı Sayim Akdeniz tarafından verildi.

Toplantıda MÜSİAD üyeleri içinden ‘İçimizden başarı hikayesi’ bölümünde MÜSİAD Muğla Şubesi üyesi Seyfi Terzibaşıoğlu sunum yaptı. Sunumun ardından MÜSİAD Muğla Şubesinin kuruluş aşamasında katkıları nedeniyle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi eski Rektörü ve rektör adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar ile Basın Yayın Enformasyon Muğla Müdürü Cavit Okur’a onursal üyelik plaketleri verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.