Muğla jandarmasından sıkı denetim

Bu haber 14 Ekim 2015 - 0:20 'de eklendi ve 525 kez görüntülendi.

MUĞLA JANDARMASINDAN SIKI DENETİM MUĞLA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI ASAYİŞ, TRAFİK VE NARKOTİK EKİPLERİ MUĞLA GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINDA DENETİMLERİNİ ARTTIRIRKEN, DENETİMLERE CEZA VE RESİM İSİMLİ İKİ NARKOTİK KÖPEK DE KATILDI.Muğla İl Jandarma Komutanlığı asayiş, trafik ve narkotik ekipleri Muğla giriş ve çıkışlarında denetimlerini arttırırken, denetimlere ceza ve resim isimli iki narkotik köpek de katıldı.

Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Muğla’nın Denizli ve Aydın illeri giriş noktalarında denetimlerini sıklaştırdı. Sabah saatlerinde başlayan uygulamaya asayiş, Trafik ve Narkotik ekiplerinin yanında Ceza ve Resim isimli iki narkotik köpekler de katılıyor.
Ekipler tarafından hem Muğla çıkışında, hem de Denizli istikametinden gelen araçlar durdurularak arama yapıldı. Büyük tonajlı kamyon ve yolcu taşıyan otobüslerde de arama yapılırken, otobüslerin bagajlarında narkotik arama köpekleri Resim ve Ceza arama çalışmalarına katıldı. Jandarma trafik ekipleri sürücülerin belgelerini kontrol ederken, asayiş ekipleri de özellikle Muğla dışından gelen sürücüler ve yanlarında bulunan yolcuların GBT sorgulamalarını yaptı. Narkotik görevliler ve köpekler ağır tonajlı araçlarda ve otobüslerin bagajlarında uyuşturucu bulunup bulunmadığını kontrol etti.
İki saat süren denetim esnasında herhangi bir suç ve suç unsuruna rastlanmazken, denetimlerin sürekli olarak değişik saat dilimlerinde ve değişik güzergâhlarda devam edeceği öğrenildi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.