Muğla Heyeti İspanya’da

Bu haber 20 Haziran 2014 - 0:20 'de eklendi ve 592 kez görüntülendi.

muglaheyetiMuğla Sanayi ve Ticaret Odası’nın (MUTSO) aralarında bulunduğu Muğla’dan bir heyet, AB Projesi kapsamında İspanya’ya giderek çalışma ziyaretinde bulundu.

Haber Merkezi

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), Valiliklerde Avrupa Birliği (AB) çalışmaları için kapasite oluşturulması projesi olan VABPro kapsamında İspanya’ya gitti. Şehir eşleştirme programı kapsamında İspanya’nın Castilla La Mancha şehri ile eşleşen Muğla’dan bir heyet, AB’ye katılım sürecinde, iyi uygulamaları yerinde incelemek amacıyla Castilla La Mancha şehrine çalışma ziyareti düzenledi. Muğla Vali Yardımcısı Fethi Özdemir’in de aralarında bulunduğu çalışma ziyaretini gerçekleştiren heyet arasında, Muğla Valiliği, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO),  Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) ve Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü temsilcileri yer alıyor.

16-20 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olan çalışma ziyaretinde heyet, Castilla La Mancha şehrindeki AB Ofisine ve Belediye’ye ziyaretler gerçekleştirmekte olup,  çalışmalarda her iki şehir temsilcileri sunumlar yaparak iyi uygulamalarını paylaşmaktadırlar.

Castilla La Mancha şehrinden bir heyet, aynı program kapsamında Eylül ayında ilimizi ziyaret ederek Muğla’yı yerinde görmeyi planlamaktadır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.