Muğla halk sağlığı 1’inci yılını kutladı

Bu haber 20 Mart 2013 - 20:02 'de eklendi ve 1.060 kez görüntülendi.

halksagligi12346Muğla Halk Sağlığı Müdürlüğü kuruluşunun birinci yılını bir restoranda düzenledikleri yemekli gecede kutladı.
Haber Merkezi
Halk Sağlığı İl Müdürlüğünün kuruluşunun birinci yılı kutlandı. Halk Sağlığı İl Müdürlüğü personelinin katıldığı gecede halk sağlığı çalışanları gönüllerince eğlendi. Düzenlenen geceye Muğla Vali Yardımcısı Faruk Nemci Kurt, Sağlık İl Müdürü Cihan Tekin, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Gürbüz Akçay, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Nuri Ceyhan ile çok sayıda çalışan katıldı.
Gecede konuşan Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Nuri Ceyhan, “ Geçmiş yıllardan günümüze sağlık hizmetlerinin daha etkin verimli şekilde sürdürülmesini temin etmek için yeni bir yapılanma sürecini ortaya koyuldu. Bu yeni yapılanmayla artık daha çok sahaya inebiliyoruz ve sağlık evlerini daha çok ziyaret edebiliyoruz. İmkânlarımız elverdikçe sağlık evlerinin fiziki durumunu iyileştireceğiz”dedi.
Muğla Sağlık İl Müdürü Cihan Tekin ise yeni yapılanmanın ardından aile samimiyetindeki çalışmalarına devam edeceklerinin sözünü verdi.
Konuşmaların ardından ise kamu çalışanları gece boyu gönüllerince eğlendiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.