Muğla ev sahipliği yapacak

Bu haber 26 Mayıs 2015 - 0:49 'de eklendi ve 536 kez görüntülendi.

evsahipliğiiiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler Bölge toplantısı 12-13 Haziran tarihlerinde Milas’ta yapılacak.

Haber Merkezi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren Muğla Genç Girişimciler İcra Komitesi (GGİK) aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Her toplantıyı bir başka ilçede yapmaya özen gösteren GGİK Yönetimi, bu kez Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) ev sahipliğinde toplandı.
Ege bölgesi bünyesinde illerin ev sahipliğinde gerçekleştirilen bölge toplantılarının bir sonraki durağı Muğla olacak. 12-13 Haziran tarihlerinde MİTSO ev sahipliğinde yapılacak bölge toplantısı hakkında görüş alışverişinde bulunan GGİK yönetimi, gerçekleştirilecek program hakkında görüş alışverişinde bulundu. İcra komitesine seçilmemiş olan kurul üyelerinin de organizasyon ve çalışmalar hakkında görüşlerinin son derece değerli olduğu vurgusunun yapıldığı toplantıda, tüm kurulun bir araya geleceği bir çalışma karar alındı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.