Muğla ESOB Başkanlar Kurulu yapıldı

Bu haber 19 Ekim 2015 - 23:53 'de eklendi ve 543 kez görüntülendi.

Muğla ESOB Başkanlar Kurulu yapıldı (3)Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin, Başkanlar Kurulu toplantısı Birlik Eğitim ve Hizmet binası Derviş Günday toplantı salonunda yapıldı.
İlkay Yıldız
Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin, Başkanlar Kurulu toplantısı Birlik Eğitim ve Hizmet binası Derviş Günday toplantı salonunda yapıldı.
Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız’ın başkanlığında yapılan Başkanlar Kurulu toplantısına, Muğla Vergi Dairesi Başkanı Sayın Hüseyin Bayar ve birliğe bağlı oda temsilcileri katıldı.
5362 Sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Kanununa göre yılda 1 defa yapılması gereken Başkanlar Kurulu toplantısı hakkında konuşan Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız, geçtiğimiz son 1 yıl içerisinde yapılan çalışma raporunu okuyup, Esnaf ve Sanatkarların ile mal sahibi şoför esnafının yaşadığı sorunlarını ve getirilen çözüm önerilerini, yapılan, yapılmakta olan projelerini, Başkanlar Kurulunda paylaşıp istişare ettiklerini dile getirdi.
Toplantıya misafir olarak katılan Muğla Vergi Dairesi Başkanı Sayın Hüseyin Bayar’a katılmalarından dolayı teşekkürlerini sunan Ayyıldız, “Esnaf ve sanatkarlarımızın, mal sahibi şoför esnafımızın sürekli yanında olan ve bizlerin taleplerini sürekli yerine getiren değerli Vergi Dairesi Başkanımız, aldığı notlarla zaten sıkıntılı olan üyelerimize gerekli kolaylığın ve yardımın yapılacağının sözünü verdiği için kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Toplantının ardından Başkanlar, Yaşlı Bakımevi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinin inşaat alanına giderek çalışmalar hakkında bilgi alarak hatıra fotoğrafları çektirdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.