Muğla, Ege illeri tanıtım günlerinde « Hamle Gazetesi

Muğla, Ege illeri tanıtım günlerinde

Bu haber 12 Nisan 2013 - 20:35 'de eklendi ve 1.163 kez görüntülendi.

muglafurada132165411-15 Nisan 2013 tarihleri arasında Ankara’da Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen 6. Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinliklerinde Muğla’nın tanıtımı yapıldı.
Muğla Eğitim ve Çevre Vakfı koordinesinde gerçekleşen 6. Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinliklerine Muğla Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Muğla Belediyesi Muğla Ticaret ve Sanayi Odası, Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Marmaris Ticaret Odası, Bodrum Deniz Ticaret Odası, Fethiye Ölüdeniz Turizmi Geliştirme Kooperatifi Başkanlığı dışında Muğla Üniversitesi Rektörlüğü, Muğla Valiliği Melsa El Sanatları, Muğla Yeşilyurt El Dokuma Tezgahı ve Ürünleri, Marmaris Osmaniye Köyü Bal Evi tanıtım için stantta yer aldı. 6. Ege İlleri Tanıtım Günleri’ne Muğla’dan Muğla Vali Yardımcısı Sayın Mestan Yayman, İl Kültür Turizm Müdürü Dr Kamil Özer, Muğla Valiliği Melsa El Sanatları Müdürü İbrahim Akoğlu, MEÇEV Başkanı İsmail Baykal, Muğla Ticaret Odası Meclis Başkanı Hilmi Giresun ve İlçe Ticaret Odaları yetkilileri katıldı.
Stantlarda dağıtılan broşür, poster, tanıtım DVD’leri ve CD’leri, hediyelik eşyalar, ikramlar (Bodrum mandalini, Datça bademi, incir, zeytin ve zeytinyağı) katılımcılar tarafından ilgi gördüğü açıklandı. Muğla standını ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ebruli sanatını ilgiyle izledi. Muğla standını ziyaret edenler arasında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, eski Bakanlardan Nahit Menteşe, İsmet Sezgin ve birçok İlin valileri ve kültür turizm müdürleri ziyaret etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.