Muğla CHP Örgütü Milletvekili Sıralamasından Memnun

Bu haber 25 Mart 2015 - 23:59 'de eklendi ve 1.096 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Muğla CHP İl Örgütü yapılan milletvekili ön yoklamasından memnun olmuşa benziyor. Yine ayrıca Muğla İlçe Örgütü başta olmak üzere diğer ilçelerin CHP ilçe başkanları ve çok sayıda belediye başkanı istediğimiz liste çıktı diyebiliyorlar. Hatta Yatağan Belediye Başkanı H.Haşmet Işık seçim günü akşam partilileriyle birlikte Sayın Üstündağ’a ve Sayın Demir’e tabibe gitmişler.

Başta CHP İl Başkanı Mürsel Alban, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün yapılan seçimlerden dolayı mutluluklarının gözden kaçmadığı söyleniyor. Her ne kadar Sayın Alban, Sayın Gürün tarafsız görünüm sergiliyorsa da gönüllerinde yatan bir aslan olduğu da arkadaşları tarafından söyleniyor.

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz hafta içinde CHP’nin yapılan temayül yoklamasında Muğla CHP Örgütü ve ilçeleri birlik ve beraberlik içinde olmamış olsaydı bugünkü tablo böyle olmazdı yani. Üst düzey partililerin var gücü ile çalışmaları olduğu çoğu kesim tarafından da biliniyor.

Sevgili okurlarım, her gitmiş olduğum ilçelerde birçok partilinin CHP eski İl Başkanı Mustafa Öztürk ve Fethiye CHP eski İlçe Başkanı Emrah Doğu’nun kazanmaması için uğraş verdiklerini gözlerimle gördüm. Parti içinde her iki CHP milletvekili aday adayı olan Mustafa Öztürk ve Emrah Doğu’nun liste içine girmemesi için büyük uğraşlar içinde olduğunu gördüm. Başta Fethiye Seydikemer ve Yatağan İlçeleriydi Doğu’ya kesit verilen yerler.

Sevgili okurlarım, Muğla CHP’sinin eski kurmaylarından olan iki büyüğümüz bakınız neler söylüyor: Biz yapılan bu seçimlerin böyle olması için gece gündüz çalışma içindeydik. Partiye zarar değil yarar getirecek isimlerin ön sıralarda olması, CHP adına bir güzellik olduğunu vurgulamak istiyoruz. Böylelikle Muğla’da her kesimin değer verdiği 4. sıra adayı Av. Burak Erbay’ında milletvekili olması için var gücümüzle çalışacağız dediler.

Sevgili okurlarım, Muğla’da CHP’nin eski kurmaylarından olan ağabeylerimiz böyle konuşuyorsa Av. Burak Erbay’ın da milletvekili olma şansının büyük olduğunu söyleyebilirim. Çünkü CHP İl Örgütü Av. Burak Erbay’ın milletvekili olması için büyük uğraşlar içinde olduğunun izlenimlerini gördüm sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.