Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde Mesai 24 Saat

Bu haber 29 Mayıs 2017 - 0:57 'de eklendi ve 1.066 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 

Sevgili okurlarım, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmanın ayrı bir mutluluk olduğunu söylüyorlar. Bu söylenti de belediyenin değişik servislerinde çalışan personel tarafından dile getiriliyor. Hem de personelin zaman zaman 24 saat çalışma yapmasına rağmen bu gelişme nasıl oluyor diye bir çalışmamız sonrası Büyükşehir Belediye başkanı Dr. Osman Gürün belediyeye ait hangi serviste güzel çalışmalar oluyor diye takip ettiği bir makine varmış ve böylelikle bilhassa daire başkanlarının çalışmalarını dikkatle izleyebiliyormuş. Tabi daire müdürlerini de nasıl çalışıyorlar, ne yapıyorlar diye gecesini gündüzünü Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne adıyormuş Dr. Osman Gürün’de bu çalışmaları biliyormuş.

Sevgili okurlarım, Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün çalışmalarını beğenen de vardır beğenmeyen de vardır. Ancak Sayın Gürün Büyükşehir Belediyesi’nde şimdiye kadar azimle çalışan tüm memurların mükâfatlandırılarak üst düzey yetkili amir durumuna getirdiği çok sayıda isim sayabiliriz. İşte Muğla Büyükşehir Belediyesi böylesine güzel çalışma içinde olanların bir kısmı da bir üst düzey göreve getirilerek terfi ettirildiler.

Sevgili okurlarım, Muğla Büyükşehir Belediyesi tam anlamıyla birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sürdürürken Başkan Gürün’den sonra en fazla çalışma içinde olan Genel Sekreter Hüseyin Daşkın Beyefendi. Evet Sayın Daşkın bu kadar yoğun çalışmanın yanı sıra hergün onlarca vatandaşla bir arada olup nefes tüketmesinin de ayrı bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Daşkın uzun yıllar Muğla Belediyesi’nde üst düzey bir bürokrat olarak çalışması bugünkü güzellikleri getirdi diyebiliriz. Sayın Daşkın Belediyenin Genel Sekreteri ama kendisinde herhangi bir yükseklenme kompleksi olan bir bürokrat değil dil tatlılığı ile olsun sert mizaçları ile olsun Büyükşehir Belediyesine büyük katkıları olan Hüseyin Daşkın emrindeki personeli ile de devamlı fikir alışverişinde olan renkli bir bürokrat olduğunu da söyleyebilirim. İşte böylesine saygın bir isim olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Sevgili okurlarım, hani lafımın başında da söylediğim gibi Belediye başkanı Dr. Osman Gürün nasıl bir disiplin içinde çalışıyorsa aynısını Genel Sekreter Hüseyin Daşkın’ın yaptığını da söyleyebilirim. Aynı güzellikleri belediyede çalışan daire başkanları ve daire müdürleri de bu güzellikler içinde çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyebilirim. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün bakınız neler söylüyor: Önce aldığımız paranın hakkını ödeyeceğiz. Benim ana prensibim disiplinli bir çalışmadır. Arkadaşlarımızda bu özveriyi gösteriyor. Bizim işimiz Muğla’nın daha güzel olması. Bu nedenle bizim belediyemizde ben değil biz varız. Muğla’mızı daha güzelleştirmek için önümüzde güzel günler var. Var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.