Muğla Bölge Orman Müdürü Mehmet Çelik

Bu haber 10 Nisan 2017 - 0:52 'de eklendi ve 1.530 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik göreve başladığı 2,5 yıl içinde yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile hem personeli tarafından takdir edildi hem de köylü vatandaşlar tarafından takdir edildi. Sayın Çelik genç ve dinamik bir yapıya sahip olduğu için bilhassa yaz aylarında gece gündüz uyku uyumadan il genelinde yangınların olmaması için elinden gelen tüm olanakları kullandığı dile getiriliyor.

Sevgili okurlarım, yurdun değişik yerlerinde üst düzey yönetici olarak görev yapan Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik aynı zamanda il genelinde saygın bir bürokrat olarak anılması yapmış olduğu güzel konuşmaları ile de tüm Muğlalıların sevgisini kazanmış olan Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik her fırsatta tüm ilçeleri dolaşıp orman yangınlarının olmaması için gerekli talimatları verdiği gibi personeline de tatlı dille de güzel çalışmalar yapmalarını istiyor.

Sevgili okurlarım, Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik bu güzelliklerinin yanı sıra disiplinli çalışmayı da elden bırakmıyor. Sert görünümlü olsa da mütevazı bir yapıya sahip olan Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik’in tek isteği ise yaz aylarının başlaması ile Muğla ve geneli başta olmak üzere Türkiye genelinde de hiçbir zaman yangın olmamasını istemesi olmuş. Bu konuda tüm ilçelerde Orman yangın ekipleri ile sık sık seminer yapması kaydı ile Muğla’da yangınlarının olmamasını sağlamak olacaktır.

Sevgili okurlarım, biz de diyoruz ki Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik hakikaten saygın bir bürokrat olarak Muğla’da adı güzelliklerle anılıyor. Ben Sayın Çelik ile bir kez görüşmeme rağmen Muğla’ya yakışır bir bürokrat olduğunu söyleyebilirim sevgili okurlarım.

MUĞLA BÖLGE ORMAN MÜDÜRÜ MEHMET ÇELİK KİMDİR?

Mehmet Çelik, 1970 yılında Karaman ili, Sarıveliler ilçesi, Çukurbağ köyünde doğdu.  İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden 1990 yılında mezun oldu. Orman Genel Müdürlüğü bünyesindeki mesleki hayatını 1992 yılında Eskere Orman İşletme Müdürlüğünde İşletme şefi olarak göreve başladı. Sırasıyla Banaz İşletme Şefliği, Uşak İşletme Müdür Yardımcılığı, Uşak İşletme Müdürlüğü, 2014 yılından itibaren Mersin Orman Bölge Müdür yardımcılığı görevinde bulundu.

Muğla Orman Bölge Müdürü olarak atanan Mehmet Çelik evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.