Muğla basınıyla iftar buluşması « Hamle Gazetesi

Muğla basınıyla iftar buluşması

Bu haber 14 Haziran 2016 - 23:37 'de eklendi ve 558 kez görüntülendi.

Muğla basınıyla iftar buluşması (1)Muğla’da Orman Bölge Müdürlüğü yönetimi, yangın işçileri ve basın mensupları birlikte iftar yaptı.

Haber Merkezi

Muğla’da ormancılar ve haberciler iftar yemeğine bir araya geldi. Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Muğla merkezde görev yapan basın kuruluşu temsilcileri katıldı. Orman Bölge Müdürlüğü yönetimi, orman işçileri ve habercilerin bir araya geldiği iftar yemeği Ula yangın ekip binasında gerçekleşti.

Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik, Ramazan’ın ilk haftasını geride bırakırken Muğla basınıyla birlikte iftar yemeğinde bir araya geldiklerini belirterek, “Göreve geldiğimiz Şubat ayından sonra Muğla basınıyla hep bir araya gelmeyi düşündük ancak bir türlü gerçekleştiremedik. Nasip Ramazan ayınaymış, bu buluşmayı iftar yemeğinde yapalım istedik. Ben katıldıkları için tüm basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ve hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

Ula Helikopter Tesislerindeki yangın il müdahale ekibinde yapılan iftar yemeğine Muğla Orman Bölge Müdür Yardımcıları Vedat Dikici, Özkan Şahin ve Naci Polat, Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü Fedai Erdemli, Makine İkmal Şube Müdürü Şeref Özer, BTİ Şube Müdürü Bayram Kaçar, Muğla Orman işletme Müdürü Vekili Türkay Karaçay ve  Müdür Yardımcısı Yasin Korkmazoğlu, Yılanlı Orman İşletme Müdürü Sinan Saatçi ve Müdür Yardımcısı Ersen Çetin, Yangınla Mücadele Şube Mühendisleri İsmail Durak, Suat Ünal, Hasan Sağlar, Ula Şefi Mehmet Akbıyıkoğlu,  Helikopter uçuş personeli ile Ula Yangın Söndürme ekibinde görev yapan işçiler katıldı.

İftar yemeğinin ardından Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü Fedai Erdemli tarafından, Muğla Orman Bölge Müdürlüğünün orman yangınlarıyla mücadelede kapsamındaki faaliyetlerini anlatan sunum gerçekleştirildi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.