Muğla Başbakanını Bekliyor

Bu haber 29 Kasım 2013 - 9:32 'de eklendi ve 1.471 kez görüntülendi.

muglabasbakanibekliyor123168465131Ak Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, düzenlediği basın açıklamasında, 30 Kasım tarihinde Muğla’ya gelecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için gerekli tüm hazırlıkların devam ettiğini söyledi.
Berna Uçar
Ak Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk Ak Parti İl binasında bir basın açıklaması düzenledi. Açıklamaya Ak Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Çelebi, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurzile Çavuşoğlu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Osman Arslan ve partililer katıldı.
30 Kasım tarihinin Muğla için bir milat olduğunu kaydeden İl Başkanı Nihat Öztürk, “30 Kasım Muğla için önemli bir tarih. Muğla kamuoyu ve Muğlalı vatandaşlarımız Sayın başbakanımızı hasretle ve heyecanlı bekliyor. Sayın Başbakanımızı 30 Kasım Cumartesi günü valilik önündeki törende toplu açılış törenleri ile halkımızla buluşturacağız. Hakikaten 30 Kasım ve 1 Aralık tarihleri bizim açımızdan tarihi öneme sahip. Başbakanımızın Muğla’ya iki günlük bir ziyareti olacak. İlk gün Cumhuriyet meydanında toplu açılış törenini gerçekleştirecek. Ardından valilik ve Valilik ziyareti ve İl Başkanlığı ziyaretinin ardından akşam da Marmaris’te Muğla’nın kanaat önderleri ve işadamları ile birlikte Muğla il Başkanlığı tarafından düzenlenen programda bizimle olacak. Bizler Sayın Başbakanımıza Muğla’nın sorunlarını iletme şansımız olacak. Pazar günü Fethiye’de ve ardından Milas’ta toplu açılış törenlerine katılarak Fethiye ve Milaslı vatandaşlarımız ile birlikte olacak. Teşkilat mensubu arkadaşlarımızın iki önemli hedefi var. Birincisi seçim başarısı, ikincisi de liderleri ile bir araya geldiği günlerdir. Muğla’da Sayın Başbakan tarafından 126 milyon TL’lik bir açılış gerçekleştirilecek. Biz teşkilat olarak her türlü hazırlığımızı yaptık ve sayın Başbakanımızın gelişini bekliyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
ahmet 30 Kasım 2013 / 01:17

MUĞLAMIZA HOŞ GELDİN BÜYÜK USTA,
POSTALA DEĞİL HALKA SELAM DURAN BÜYÜK İNSAN, İŞTE CUMHURİYETÇİLİK, HALKÇILIK BU,
BAŞÖRTÜLÜYLE BAŞÖRTÜSÜZÜ BİR ARAYA GETİREN. İŞTE LAİKLİK BU,
MİLLETİ TARAFINDAN MUĞLA’DA DA SİİRT’TE DE, SİNOP’TA DA, HATAY’DA DA BAĞRINA BASILAN, İŞTE MİLLİYETÇİLİK BU,
MARMARA’YLA TÜRKİYEYİ MUASIR MEDENİYETLER SEVİYESİNE ÇIKARAN, İŞTE İNKILAPÇILIK BU,
İNSANI YAŞAT Kİ. DEVLET YAŞASIN İLKESİYLE HAREKET EDEN İŞTE DEVLETÇİLİK BU,…