Muğla Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol’un Başarılı Çalışmaları « Hamle Gazetesi

Muğla Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol’un Başarılı Çalışmaları

Bu haber 29 Haziran 2016 - 23:02 'de eklendi ve 1.651 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, bugünkü köşe yazımda Muğlalıların yakınen tanıdığı renkli saygın bir hanımefendi olan Muğla Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol Hanımefendi ile ilgili güzel bir yazım olacak. Ak Parti Muğla’daki kadınlardan niçin fazla oy alıyor, nedenlerinden biri de Muğla Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol Hanımefendi ve yönetiminde bulunan kadınların güler yüzlülüğü ve hal hatır sormalarından dolayı oylarını çoğaltmaya çalışıyorlar. Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol Hanımefendi bu sevgi, saygı ve güler yüzlülüğün karşılığını da her gitmiş olduğu yerde daha fazlası ile alıyor. İşte böylesine değerli bir hanımefendinin Muğla Ak Parti Kadın Kolları Başkanı olması Muğla Ak Partisi adına ayrı bir güzellik olduğunu söyleyebilirim.

Sevgili okurlarım, Armağan Erol Hanımefendiyi birkaç toplulukta gördüğümde kendisine karşı ilginin fazla olduğunu izledim. Araştırdım sordum Armağan Hanım kendisinden büyüğünü küçüğünü aynı eşit seviyede sevgi ve saygı gösteren bir hanım olduğunu söylediler. Hakikaten de öyle yani. Önceki gün bir iftar yemeğinde hanım hanımcık hareketleri ile oturduğu yeri satın alabiliyordu. Ben de olsam aynısını yapardım. Çünkü sevginin yanı sıra saygı duyulacak bir anneydi Armağan Erol Hanımefendi.

Sevgili okurlarım, yazımın başında da söylediğim gibi vatandaş kendisine ilgi gösterene daha fazla değer veriyor, tıpkı Armağan Hanımefendi gibilere. Bir gün Nazar Pastanesi’nde otururken Muğla Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol Hanımefendi’nin ne kadar çalışkan, Ak Parti için her şey yapabilen aynı zamanda da Muğla ve Muğla ve genelindeki kadınların oylarını almasını bilen bir başkan olarak anılıyordu. Bu konuşmalarda Armağan Hanım için ayrı bir mutluluk değil mi sevgili okurlarım.

Sevgili okurlarım, Muğla Kadın Kollarında görev yapan birkaç yönetici, Armağan Erol Hanım’ın başarılı çalışmaları Muğla’da oy artırmasına neden olmuştur. Daha seçimlere uzun bir akkadikoy.com zaman olmasına rağmen Armağan Hanım yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarını sürdürüyor diye konuştular. Ben de diyorum ki böylesine özverili bir çalışma içinde olan Muğla Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol Hanımefendi’yi kutladığımı belirtmek istiyorum sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.