MUGİAD yeni yönetimi yemekte toplandı

Bu haber 17 Nisan 2014 - 20:52 'de eklendi ve 715 kez görüntülendi.

mugiad615165165Muğla Genç İşadamları Derneği  (MUGİAD) 11. dönem Yönetim Kurulu, düzenledikleri akşam yemeğinde bir araya geldi.

İlkay Yıldız

Nisan ayının ilk haftasında yapılan Genel Kurulda Muğla Genç İşadamları Derneği (MUGİAD) yeni yönetimidüzenlenen akşam yemeği ile Muğla basını ile bir araya geldi.

MUGİAD’ın yeni Başkanı Mehmet Çahan, önümüzdeki dönemde Muğla’daki diğer dernekler ile işbirliği yaparak Muğla’nın sorunlarını gündeme taşıyacaklarını açıkladı. Çahan, “Muğla’nın sorunlarının çözümü yolunda diğer dernekler ile birlikte hareket edeceğiz. Özellikle Üniversitemiz ile işbirliği içinde geçen dönem başlattığımız seminerlerimizi devam ettirerek, hem üyelerimize, hem de çalışanlarımıza eğitim alanında yardımcı olmak ve gerekli girişimleri yaparak bu tür eğitimlerini gerçekleşmesini sağlayacağız. Üyelerimiz arasında da ticari ilişkileri geliştirmek adına bir rehber oluşturmak bu dönemki hedeflerimiz arasında. Bu rehberde derneğimize kayıtlı üyelerin kendilerine özel yapılacak indirimlerden yararlanarak üyelerimiz arasında ticari ilişkilerin daha da artmasına katkı sağlayacağına inanıyoruz. Derneğimizin esas amacı ticari olmasına rağmen, yeri geldiğinde birtakım sosyal projeler ve etkinlikler gerçekleştirerek üyelerimizin yoğun iş hayatından ve stresten uzaklaştırmak da yönetimimizin hedefleri arasında. Bu hizmetleri gerçekleştirirken, geçmiş dönem yöneticilerimizin tecrübelerinden faydalanarak Muğla’mıza hizmeti ön planda tutacağız. Sahip olduğumuz görev ve sorumlulukların bilincinde olarak daha iyi bir Muğla için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.