MUGİAD 20. Yılını kutladı

Bu haber 21 Nisan 2015 - 0:31 'de eklendi ve 614 kez görüntülendi.

mugiadMuğla Genç İş Adamları Derneği Bodrum’da düzenlediği gala gecesi ile 20. Yılını kutladı.
İlkay Yıldız
Bodrum Royal Arena Resort’ta gerçekleştirdiği Gala yemeği ile 20. Yılını kutladı. Galaya katılan dernek üyelerini çalan canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlenirken unutulmaz bir gece yaşadılar. Geçmiş dönem başkanları ve CHP Muğla Milletvekili Adayı Burak Erbay’ın da katıldığı gala yemeği renkli görüntülere sahne oldu.
Gecede konuşan MUGİAD 11. Dönem Başkanı Mehmet Çahan, Muğla’da genç ve girişimci işadamları tarafından 1993 yılında temelleri atılan ve resmi olarak 1995 yılında kurulan MUGİAD’ın, 20 yıldır kentin iş ve ekonomi dünyasına yön veren pekçok projeye imza attığını söyledi. Başkan Çahan, “Muğla’nın sosyal ve kültürel değerlerine de sahip çıkan MUGİAD, üyelerine eğitimler ve seminerler düzenlediği gibi ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim bursları vermektedir. Muğla’daki genç ve girişimci işadamlarını bir araya getiren derneğimiz, mesleki ve sosyal konularda fikir alışverişi yaparak, il ekonomisini geliştirme hedefine, gençliğin dinamizmini de katarak sürdürmektedir. Hızla gelişen dünyamızda artık sadece bugün değil, gelecek nesilleri de düşünerek hareket etmeli ve planlar yapmalıyız. MUGİAD, iş dünyası ile birlikte çağdaş bir gelecek için çalışmalarına devam edecektir. Bu çalışmalarımızda temel hedef, çevre ve toplum değerlerini dikkate alarak, ekonomik ve sosyal kanaat önderliğini de yapabilmektir” diye konuştu.
Başkan Çahan’ın konuşmasının ardından, MUGİAD logolu 20. yıl pastası dernek yönetim ve geçmiş dönem başkanlarınca birlikte kesti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.