Müdürler spora başladı « Hamle Gazetesi

Müdürler spora başladı

Bu haber 18 Haziran 2013 - 23:07 'de eklendi ve 841 kez görüntülendi.

mudurlersporyapti1231654654132Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda ‘Herkes İçin Spor’ projesi kapsamında Muğla’daki kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri sabah sporuna başladı. Atatürk Stadında yaklaşık 50 dakika süren sabah sporunda yürüyüş ve koşunun yanı sıra, kültür-fizik hareketleri yapan müdürler sağlıklı yaşam için herkesi spor yapmaya davet etti.
Haber Merkezi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda ‘Herkes İçin Spor’ projesi kapsamında Muğla’daki kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri sabah sporuna başladı. Atatürk Stadında yaklaşık 50 dakika süren sabah sporunda yürüyüş ve koşunun yanı sıra, kültür-fizik hareketleri yapan müdürler sağlıklı yaşam için herkesi spor yapmaya davet etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizesindeki sabah sporu etkinliğine, İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nazif Ekici, Vergi Dairesi Başkanı Mehmet Evci, Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Nuri Ceyhan, Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar, KOSGEB Müdürü Uygar Köse, İl Dernekler Müdürü Cengiz Demirci ve Orman İşletme Müdürü Ali Yapmış katıldı.
Sabah sporu sonrası açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Çeker, ‘Herkes İçin Spor’ projesi kapsamında bugün daire müdürleriyle spora başladıklarını söyledi. İl Müdürleriyle ilk etapta haftanın üç günü mesai saatinden önce spor yapacaklarını belirten Çeker, “Bugün burada başladığımız etkinliğimize halkımızın da katılmasını arzu ediyoruz. Vatandaşlarımızın sağlık için sporun ne kadar faydalı olduğunu görmesi bizleri umutlandırıyor. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için sporun çok büyük önemi var. Bütün vatandaşlarımızı sağlıklı yaşam için spor yapmaya davet ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.