MSKÜ Mezunları bir araya geldi

Bu haber 14 Nisan 2015 - 19:07 'de eklendi ve 846 kez görüntülendi.

msku56161651651Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mezunları Derneği üyeleri Süpüroğlu Restoranda düzenlenen yemekte bir araya geldiler.

Haber Merkezi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mezunları Derneği üyeleri Süpüroğlu Restoranda düzenlenen yemekte bir araya geldiler. Dernek Başkanı Ertuğrul Gönenç, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin kuruluşunun 40. yılı nedeniyle bir sempozyum düzenlemek istediklerini kaydetti.

Bu yıl 7. düzenlenen yemeğin amacının Dernek üyelerinin birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde olmasını sağlamak olduğuna dikkati çeken Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mezunları Derneği Başkanı Ertuğrul Gönenç, Muğla İşletmecilik Yüksekokulunun 1975’de kurulduğunu söyledi. Başkan Gönenç, “Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mezunları Derneği olarak özellikle sosyal medyayı da kullanarak örgütleniyoruz. Amacımız Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin kuruluşunun 40. yılı nedeniyle bir sempozyum yapmak. Bunun için Valilik, Belediye, Üniversitemiz ve sivil toplum örgütleri ile görüşmeler yapacağız. Bugün Süpüroğlu restoranda üyelerimizle bir yemekte buluştuk. Bu yemek önümüzdeki günlerde Akyaka’da yapacağımız buluşmamızın bir ön toplantısıdır. Süpüroğlu restoranın bu nostaljik yapısı tercih etmemizdeki temel sebeptir” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.