Motorcular Köyceğiz’i keşfetti

Bu haber 12 Eylül 2013 - 23:12 'de eklendi ve 910 kez görüntülendi.

motorcularkoycegiz3121354612132131Bu yıl ikincisi düzenlenen Köyceğiz Ege Yolcu Motosiklet Festivali görkemli geçerek 2013 yılı motosiklet festivallerine damgasını vurdu.
Haber Merkezi
Bu yıl ikincisi düzenlenen Köyceğiz Ege Yolcu Motosiklet Festivali görkemli geçerek 2013 yılı motosiklet festivallerine damgasını vurdu. Köyceğiz sokakları Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen yaklaşık 700 motorcuyla dolup taştı. Festivalin ilk günü Köyceğiz Delta Plajı karşısında bulunan Günlük mesire alanına giriş yapan motorcular kayıtlarını yaptırıp çadırlarını kurdu. Festival programında motorcular Köyceğiz Gölü’nde ay ışığında tekne gezintisi yaptılar. Akşamları Grup Yolcu, Asım Can Gündüz ve Yeni Türkü konserleriyle eğlenip coşan motorcular gündüzleri de Köyceğiz ve çevre ilçelere gezinti yaptılar. Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay, Köyceğiz’e gelen motorcuların ilçeye çok büyük ekonomik girdi ve ilçenin tanıtımına büyük katkı sağladığını vurguladı. Bundan sonra da Köyceğiz’de motosiklet festivallerinin yapılması gerektiğine değinen başkan Erbay, festival organizatörü Nadir Şahin’e teşekkür etti.
Festival Koordinatörü Nadir Şahin: “ Köyceğiz Belediyesi ve Ege Yolcu Dergisi’nin ortaklaşa düzenlediği bu yıl ki 2. Motosiklet Festivalimize, Türkiye’nin bir numaralı motosiklet dergisi “Motoron”, eylül sayısında iki sayfa yer verdi. Ulusal televizyon ve gazeteler yanı sıra ayrıca, günde bin sefer yapan İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) feribotlarında Köyceğiz Ege Yolcu Motosiklet Festivali bir hafta boyunca yayınlandı. Bu etkinlik sadece Köyceğiz’e değil, Ortaca, Dalaman, Dalyan’ın da tanıtımına büyük katkı sağlamıştır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.