Menteşe Belediyesi köprüler kuruyor

Bu haber 10 Nisan 2015 - 1:33 'de eklendi ve 542 kez görüntülendi.

mentesekopruMenteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerdeki yol bakım ve tadilat çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Haber Merkezi
Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerdeki yol bakım ve tadilat çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Belediye ekipleri Çakmak Mahallesinde yıkılan bir köprüyü kısa zamanda yeniden yaparak, vatandaşların hizmetine sundu. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, kırsal mahallelerdeki çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, “Kırsal mahallelerdeki çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Vatandaşlarımızın talep ve isteklerini bir bir yerine getiriyoruz. Çakmak Mahallemizde bulunan 2 adet köprümüz vardı. Bu köprülerimizden biri sel nedeniyle tamamen yıkılırken, bir diğerinin köprüyü tutan ayakları hasar görmüş durumdaydı. İkisi de akarsu üzerinde bulunan ve vatandaşlar tarafından sıkça kullanılan bu köprüleri kısa zamanda yeniden yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Böylelikle vatandaşlarımız bu köprüler sayesinde yeniden ulaşım sağlamaya başladılar” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.