Miniklerden şehitliğe ziyaret

Bu haber 17 Kasım 2018 - 13:49 'de eklendi ve 694 kez görüntülendi.

Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Piyade Asteğmen Yıldıray Çeltikli İlk-Ortaokulu öğrencisi minikler şehitliği ziyaret ettiler.

Sultan Kocakulak

Muğla Menteşe’nin seçkin okulları arasında gösterilen Şehit Piyade Asteğmen Yıldıray Çeltikli İlk-Ortaokulu öğrencisi minik öğrenciler Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Türkiye Harp Malülü Gazileri Şehit Dul ve Yetimleri Derneği üyeleri ile birlikte Muğla Şehitliğini ziyaret ederek şehitlerin kabirlerine karanfil çiçekleri koydular.

Ziyarette Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akkuş ve Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz da kendilerine eşlik ederken, Türkiye Harp Malülü Gazileri Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Sezai Kanlıyer de kendilerine çeşitli bilgiler verdi.

Şehitlik ziyareti sonrasında Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni de ziyaret eden minik öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunulup,  Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya tarafından gönderilen Türk Bayrakları ve Kanka Polis Madalyaları görevli polisler tarafından takdim edildi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.