Miniklerden 112 AÇM’ye ziyaret

Bu haber 05 Mart 2016 - 0:53 'de eklendi ve 816 kez görüntülendi.

MİNİKLERDEN 112 AÇM’YE ZİYARET MENTEŞE TÜRDÜ 100. YIL İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİMenteşe Türdü 100. Yıl İlkokulu öğrencileri 112 acil çağrı merkezini ziyaret etti.

Muğla Menteşe 100. Yıl İlkokulu dördüncü sınıf öğrencileri bilgi almak ve işleyişi yerinde görmek için Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında öğrencilere öğretmenleri Leyla Girinci eşlik etti. Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Kamil Karakaya tarafından öğrencilere kurum ile ilgili bilgi verildi.
Acil Çağrı Merkezi Müdürü Karakaya: “Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi yönetmeliğinde yer verilen 8 kurum; İtfaiye, Sağlık, Jandarma, Sahil Güvenlik, AFAD, Emniyet, Orman, Doğa Koruma birimlerinin tamamı ile hizmete başladı. Dört aylık tecrübelerin ışığında 2016 yılı için daha kaliteli ve organize bir hizmeti sağlamak için çalışıyoruz” dedi.
Daha sonra öğrencilere toplantı salonunda, çağrı alıcı personel Tennure Korkmaz tarafından öğrencilere 112 AÇM hakkında eğitici birifing sunumu yapıldıktan sonra, akabinde ziyaretçiler, çağrı merkezini gezerek işleyişi hakkında bilgi aldılar. Ziyaretin sonunda öğrencilere 112 AÇM logolu dosya ve kalem hediye edilmesinin ardından ziyarette bulunan misafirler ile hatıra fotoğrafı çekildi.(İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.