Minik öğrencilerden kütüphane haftası ziyareti

Bu haber 31 Mart 2015 - 0:46 'de eklendi ve 648 kez görüntülendi.

minikogrencilerYatağan Özel Düşler Bahçesi kreşi öğrencileri, 30 Mart-5 Nisan Kütüphaneler Haftası nedeniyle Yatağan Belediyesi Halk Kütüphanesi’ni ziyaret ettiler.

Haber Merkezi

Yatağan Özel Düşler Bahçesi kreşi öğrencileri, 30 Mart-5 Nisan Kütüphaneler Haftası nedeniyle Yatağan Belediyesi Halk Kütüphanesi’ni ziyaret ettiler. Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, ziyarete gelen minik öğrencilere kütüphanelerle ilgili bilgi verdi.

Bu yıl 30 Mart – 05 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Kütüphane Haftası nedeniyle, Yatağan Özel Düşler Bahçesi kreş, öğrencileri, Yatağan Belediyesi Halk Kütüphanesi’ni ziyaret ettiler. Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, ziyarete gelen minik öğrencilere tek tek ilgilenerek kütüphanelerle ilgili bilgi verdi. Kütüphane Haftası’nın amacının, öğrencilerde okuma alışkanlığını ve zevkini geliştirmek, kitap sevgisini artırmak, okuyucuların kitaplardan daha çok faydalanmalarını sağlamak ve halkı kütüphanelerin gelişmesi için bilinçlendirmek olduğunu ifade eden Işık, daha sonra öğrencilere meyve suyu ve bisküvi ikram etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.