Minik dansçılar büyük beğeni topladı

Bu haber 29 Mayıs 2015 - 0:37 'de eklendi ve 700 kez görüntülendi.

minkdancilarBodrum’da gerçekleştirilen 16. Uluslararası Bodrum Dans Festivali ikinci gününde çocuk ve genç dansçıların gösterileriyle devam etti.

Haber Merkezi

Bu yıl 16.’sı düzenlenen ‘Uluslararası Bodrum Dans Festivali’nde çocuk ve genç dansçıların dans gösterileri büyük il çekti. Bodrum’da ki okul öğrencileri, bale okulları ve Ukraynalı çocuklar yerel, bölgesel ve modern danslarıyla sahnede gösterilerini sunarken, özellikle minik dansçılar gösteriyi izleyenler tarafından yoğun alkış aldı.
Sevinç Rızazade Bale Grubunun minik dansçılarından biri seyircilere bakıp kalınca bir anda Kuzey Hendeği yoğun alkışla yankılandı. Oynadığı televizyon dizileriyle tanınan ve Bodrum’da kendi ismiyle kurduğu Burçak Işımer Dance Of Blue Bale Stüdyosunun minik dansçıları da büyük beğeni toplarken, Işımer sahne önünden minik dansçılarıyla adeta sahnedeymiş gibi dans etti.
Öte yandan Sahne gösterileri öncesinde Bodrum Dans Kulübü Gençlik ve Sanat Merkezinde düzenlenen festival tanıtımında, festivale katılan ülkelere ve gruplara Bodrum Belediye başkan vekili Güneri Günaydın tarafından hediyeler takdim edilirken, gençlik ve sanat merkezinin yapımında emeği geçenlere de teşekkür plaketi verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.