Minik boksörlerden Vali Çiçek’e ziyaret

Bu haber 29 Ağustos 2015 - 1:06 'de eklendi ve 698 kez görüntülendi.

boksorlerMuğla Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Kurtuluş Akpolat, Üst Minikler Boks Takımı ile birlikte Muğla Valisi Amir Çiçek’i ziyaret etti.

İlkay Yıldız

Muğla Atatürk Spor Salonu’nda 22-29 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Türkiye Üst Minikler Ferdi Boks Şampiyonası’na katılmak üzere Muğla’ya gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Üst Minikler Boks Takımına ziyarette Antrenörleri Ali Çitak-Serkan Tatar ve Sporcu Sorumlusu Fatih Bozkurt eşlik etti.
Atatürk Spor Salonu’nda 64 ilden 630 sporcunun mücadele ettiği şampiyonada tüm sporculara başarılar dileyen Vali Çiçek, “Bir müsabakaya girme cesaretini göstermek başarmanın yarısıdır. Bundan sonraki maçlar için daha çok çalışmak öncelikli hedefiniz olsun. Rakiplerinizin sizin kardeşleriniz olduğunu unutmayın. Yaptığınız maçlarda centilmenlik kuralları çerçevesinde sporcu kimliğinize yakışır davranışı benimseyin” diye konuştu.
Konuşmasının ardından sporcularla bir süre sohbet eden Vali Çiçek, çocuklara kitap hediye ederken, heyet de “A. Çiçek” yazılı 48 numaralı formayı Vali Çiçek’e takdim etti.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.