Minik Ali, uçuruma düşmekten son anda kurtuldu « Hamle Gazetesi

Minik Ali, uçuruma düşmekten son anda kurtuldu

Bu haber 17 Ocak 2015 - 0:54 'de eklendi ve 698 kez görüntülendi.

minikali,iiiBodrum’da bebek arabasıyla yokuştan kayan çocuğu, dükkanının önünde duran esnaf uçuruma birkaç metre kala kurtardı.

Haber Merkezi

Bodrum’da bebek arabasıyla yokuştan kayan çocuğu, dükkanının önünde duran esnaf uçuruma birkaç metre kala kurtardı.
Bodrum’a bağlı Göltürkbükü Mahallesi’nde İnönü Caddesi 110 Sokakta yaşanan olayda, evinin önünde 4 yaşındaki abisiyle oynayan 2,5 yaşındaki Ali Ceyhan abisinin bebek arabasını itmesiyle yokuştan hızla aşağıya doğru ilerlemeye başladı. Yokuşunun eğiminin çok dik olmasıyla bebek arabası hızlı bir şekilde yokuştan sık sık arabaların geçtiği yola doğru ilerlerken, bebek arabasının çıkardığı sesi dükkanının önünde telefonla konuşan esnaf Tufan Milat, fark etti. Milat, çocuğu görünce elindeki telefonu da fırlatarak son anda bebek arabasını yakaladı.
Bebek arabasından fırlayan küçük çocuk bahçe duvarına bir metre kala şarampole düşmekten son anda kurtulurken çocuğu kurtaran Tufan Milat, telefonla konuştuğu sırada bin anda bağırma sesi duyduğunu belirterek, “Çocuğu yakalamak bize düştü. Çocuğu tutmaya çalıştım ama araçtan fırladı. Diş bir yokuştu. 17 saniye önce araç geçmişti. Mucize bir kurtuluş oldu” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.