Milli sporcular kahvaltıda bir araya geldi

Bu haber 13 Ocak 2017 - 0:09 'de eklendi ve 547 kez görüntülendi.

 

kahvaltı (5)Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Muğla genelinde 35 milli sporcu ile bir araya geldi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, “Sizler için ne yapsak azdır” dedi.

Nazife Taşdelen

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Muğla genelinde 35 milli sporcu ile bir araya geldi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, “Sizler için ne yapsak azdır” dedi.

Menteşe Öğretmenevinde gerçekleşen kahvaltıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Ömer İlman ve Muğla genelindeki çeşitli branşlarda 35 milli sporcu katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, sporcu faaliyetlerini artırmaya yönelik çalışmalar yaptıklarını kaydetti. Öçalmaz, “Sizler bizlerin gözbebeklerisiniz. Birçok alanda göğsümüzü kabartıyorsunuz. Bizler sizler için çalışıyoruz. Elbirliği ile ulusal ve uluslararası mücadelelerde başarılar sağlayacağız” dedi.

Sporcularla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Ömer İlman ise, “Bizim 283 bin yatağımız varken şu anda 550 bin yatak kapasitemiz var. Muğla’ya yatırımlarımız var. Sporcular, spor ile eğitim arasında ikilemde kalmamalı. İyi eğitimli sporcular daha iyi başarı elde edebilirler. Biz sizin yanınızdayız. Her ilde ve ilçede yurtlarımız var. Sizde yurtlardan faydalanabiliyorsunuz. Yurt ve bursunuz garanti. Tüm sporcuların, sporcu yaşamı ve eğitimi devam etsin. Devletimiz ve biz sizin yanınızdayız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ve sporcular sorunlarını paylaştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.