Milli Eğitime yeni müdür

Bu haber 11 Mayıs 2015 - 22:00 'de eklendi ve 961 kez görüntülendi.

milliegitim561156156Bir yıl önce Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Tamer Kırbaç görevden alınarak, yerine Niğde ve Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulunan Celalettin Ekinci atandı.

Haber Merkezi

2014 Haziran ayında Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Tamer Kırbaç, bir yıllık görev süresinin ardından görevden alınarak önceki görevine geri döndü. Muğla’ya daha önce Niğde ve Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulunan Celalettin Ekinci atandı.
1965 yılında Konya’nın Doğanhisar ilçesinde doğan Ekinci İlkokulu Afyon’da, ortaokul ve liseyi Konya Doğanhisar’da bitirdi. 1990 yılında İzmit Yetiştirme Yurdunda göreve başladı. Sırasıyla Ankara 50.yıl yetiştirme yurdu, Sungurlu Fatih ortaokulunda, Mamak Abidinpaşa lisesinde, Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesinde ve Yenimahalle Prof. Dr. Mehmet Sağlam İlköğretim okulunda görev yaptı. 2010 tarihinde Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne önce geçici şube müdürü ardından da asil Şube Müdürü olarak atandı. 2012’den sonra Niğde ve Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ekici, Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkanlığı görevinin yanında bazı memur sitelerinde köşe yazarlığı da yaptı.
Muğla’ya yeni atanan Celalettin Ekinci’nin görevine bugün başlaması bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.