Milli Birlik Muğla’da adaylarını tanıttı

Bu haber 19 Nisan 2015 - 21:48 'de eklendi ve 1.089 kez görüntülendi.

millibirlikHaziran ayında gerçekleşecek genel seçimlere ittifak halinde girme kararı alan Büyük Birlik Partisi ve Saadet Partisi Muğla’da düzenlediği basın açıklaması Milli Birlik İttifakı Muğla Milletvekili adaylarını tanıttı.
İlkay Yıldız
Büyük Birlik Partisi ve Saadet Partisi’nin Milli Birlik ittifakı adı altında seçime girme kararının ardından her iki partinin il teşkilatı düzenlediği basın toplantısı ile genel seçimlerde Muğla Milletvekili adaylarını tanıttı. BBP Muğla İl Başkanlığı’nda gerçekleşen törene BBP İl Başkanı Harun Akın, Sadet Partisi İl Başkanı Muhammet Levent Cengiz ile her iki partinin ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Aday tanıtım töreninde konuşan BBP Muğla İl Başkanı Harun Akın her iki partinin zaten bir arada olduğunu genel seçimlerde ise bunu ittifaka dönüştürdüklerini belirterek, “Hepimizin malumu olduğu gibim ülkemiz iyi yönetilmiyor. Acizlik içinde oldukları yönetim şekillerinden de belli oluyor. Bugün Türkiye’de ikiyüzlü ve iki dilli bir siyaset hakim. Bu gidişatın akabinde de baktık ki gelinen son noktada Türk Milletini tarumar ediliyor. Türk devleti aciz duruma düşürülüyor. Türk Milletinin geleceği karartılıyor. Bunun içinde seçimlere birliktelik ve ittifak ile gidilmesi gerektiğini millete ve vatana sahip çıkılması gerektiğini gerek bizler gerekse genel başkanlarımız defalarca belirtirken, ittifak içinde hiçbir talep ve öngörünün olmadığını söylediler. Bu birlik beraberliğe Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Mustafa Kamalak’ta olumlu bir yaklaşımda bulundu. Böyle bir ittifak sağlandı biz bunun adına ‘Milli İttifak’ dedik. Bu ittifakın vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Milli Birlik Muğla Milletvekili adayları tanıtıldı. Milli Birlik İttifakı Muğla Milletvekili adayları ise şu isimlerden oluştu:
“Ömer Uludağ, Ali Çelik, Gülfem Okur, Arif Burak Yılmaz, İlhan Özler ve Hasan Al Ökmen”.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.