Milletvekili Üstündağ AKP’nin sonu gelmiştir

Bu haber 16 Ekim 2015 - 0:00 'de eklendi ve 852 kez görüntülendi.

üstündağ (1)Muğla CHP Milletvekili Av. Akın Üstündağ seçim gezilerini önceki gün Yatağanda sürdürdü. Bu geziler sırasında konuşan CHP Milletvekili ve milletvekili Adayı Üstündağ AKP iktidarının sonun geldiğini söyledi.

Hüseyin Kocabıyık

Seçim gezilerini Yatağanda Sürdüren Üstündağ CHP İlçe binasına ziyaret edip partilileri ile bir arada olduktan sonra mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Daha sonra Çarşamba pazarında vatandaşlarla sohbet edip bugünün AKP iktidarının sonu olduğunu böylelikle CHP’de birleşilmesi gerektiğini vurguladı. Muğla CHP Milletvekili Av. Akın Üstündağ’a eşlik edenler arasında CHP İlçe başkanı Kamil Genek Belediye başkanı Hasan Haşmet Işık eski Milletvekili Feyiz Topuz İl Genel Meclisi Eski Başkanı Cemal Gürpınar ve partililerle bir arada seçim gezisi yaptılar.

Milletvekili Av. Akın Üstündağ gitmiş olduğu her yerde büyük bir ilgi gören Üstündağ, “ CHP ilçe binasında yapmış olduğu konuşmasında ülkeyi 13 yıl bir çıkmazın içine sokan bugünün AKP iktidarının sonu gelmiştir. Her gitmiş olduğum yerlerde CHP’ye karşı bir sevgi seli var. 1 Kasım seçimlerinde AKP iktidarı yok olacak onun yerine CHP tek başına iktidara gelecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.