Milletvekili Özden’in isyanı: “Akbük Koyu SOS veriyor”

Bu haber 27 Ağustos 2014 - 0:40 'de eklendi ve 1.369 kez görüntülendi.

ozddennnAK Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özden, “Kaç zamandır görülen konuşulan durum gerçek oldu. Bu sezon itibariyle gözde tatil beldemiz Akyaka bitmiştir. Akbük Koyu SOS veriyor” dedi.

Özcan Özgür

AK Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özden “Kaç zamandır görülen konuşulan durum gerçek oldu: Bu sezon itibariyle gözde tatil beldemiz Akyaka bitmiştir. Akbük Koyu SOS veriyor” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Özden Muğla’nın Menteşe kıyıları ile ilgili sosyal medyada twitter hesabından yaptığı değerlendirmede, Akyaka ve Akbük’ün Gökova Körfezi’nin nadide değerleri olduklarına dikkat çekerken, “Bu iki yerin geldiği nokta bölgenin en önemli konusudur. Bu değerlerimize hep beraber sahip çıkmalı, konunun üzerine hep beraber gitmeliyiz. Hepimiz ilgili resmi, sivil tüm birimleri harekete zorlamalıyız.” diyerek şunları söyledi:

“Gökova Körfezi ile ilgili kaç zamandır görülen, konuşulan durum gerçek oldu: Bu sezon itibariyle gözde tatil beldemiz Akyaka bitmiştir. Nefes alamaz hale gelmiştir. Akbük Koyu da SOS vermeye başlamıştır. İlgisizlik ve yanlış politikalar yüzünden Akbük hızla tükeniyor. Acil önlem şart. Akbük’te çevre koruma adına çevre kirletilmektedir. Her gün binlerce kişinin kullandığı alanda yeterli WC ve duş kabini yok. Böyle koruma olmaz. Akbükte’ki işletmenin kapıda araç başı 15 TL almak dışında ne yaptığını bilmiyorum, ama bizim de deniz ve çevreyi temiz tutmamız lazım.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.