Milletvekili Demir oğlunu evlendirdi

Bu haber 18 Haziran 2013 - 10:34 'de eklendi ve 1.885 kez görüntülendi.

demirevlendirdi1213216541321CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, oğlunu evlendirdi. Düğüne CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de katılırken, gelin ve damat Taksim Gezi Parkı olayları ile ilgili birer konuşma yapıp barkovizyonda gezi parkı eylemleri ile ilgili videoyu da düğüne katılanlarla birlikte izledi.
Haber Merkezi
CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, oğlunu evlendirdi. Düğüne CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de katılırken, gelin ve damat Taksim Gezi Parkı olayları ile ilgili birer konuşma yapıp barkovizyonda gezi parkı eylemleri ile ilgili videoyu da düğüne katılanlarla birlikte izledi. CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir eşi Ege Üniversitesi Çocuk pediatri bölümü kürsü başkanı Esen Demir ile birlikte ODTÜ’de uluslar arası ilişkiler bölümünde doktora yapan Emre Demir İle Vakıflar Bankası Genel Müdürlüğünde bankacı olan Duysal Kaya’nın Göcek D-Marin’de yapılan eğlenceli düğününe CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, sanatçı Onur Akın, CHP’li eski milletvekilleri, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Partililer ve çok sayıda davetli katıldı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’e ilginin yoğun olduğu düğüne katılamayan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu ile silivriden Mustafa Balbay’ın gönderdiği mesajlarda okundu. CHP’li Göcek Belediye Başkanı Recep Şatır’ın çiftin nikahını kıydığı düğünde, gelin ve damat dans edip arkadaşlarıyla bol bol oynadılar. Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in ismi anons edilerek “zeybek oyunu” oynamaya davet edildi. Gürsel Tekin gelin ve damadın oynamasını isteyip kendi de gençlere alkış tuttu. Emre Demir ve Duysal Kaya çifti de bir ara mikrofonu alıp Taksim’e polis’in girip gösterilere katılanları zor kullanarak çıkardıklarını söyleyip biz burada aylar öncesinden programlanmış düğünde bulunuyoruz. Gönlümüz şuanda Taksim’de. En kısa sürede biz de yine Taksimde, yine Ankarada, yine İzmirde Gündoğanda olacağız” dediler.
Daha sonra Taksim Gezi Parkı eylemleri ile ilgili video izlenirken, çok sayıda davetli ellerindeki çatal ve kaşıkları tabaklara vurarak protestoyu düğünde de sürdürdüler. Bu kısa gösterinin ardından halaylar çekilip, oyunlar oynandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.