Millet Partisi Milletvekili Adaylarından Hamle’ye ziyaret

Bu haber 02 Haziran 2015 - 0:51 'de eklendi ve 674 kez görüntülendi.

milletpartisi544551156Millet Partisi Muğla Milletvekili Adayı Mesut Şimşek ve Millet Partisi Muğla Milletvekili Adayı Şevket Kuzgun Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Mert Can Kaymak

Millet Partisi Muğla Milletvekili Adayı Mesut Şimşek ve Millet Partisi Muğla Milletvekili Adayı Şevket Kuzgun Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Millet Partisi Milletvekili Adayı Mesut Şimşek; “1960’lı yıllardan beri ülke meselelerine, toplum problemlerine gelecek nesillerin tarihten gelen mirası taşıyıp taşıyamayacağına dair şeyleri gündeme getiren bu konulara çözüm üreten Sayın Genel Başkanımız Aykut Edibali’nin öğrencisi olmaktan onun kurduğu partide aday olmaktan öncelikli olarak son derece memnunum. Tabi ki her milletvekili adayı bulunduğu ilin öncelikli problemleri, yatırımları hususunda çözüm üretmeli, proje üretmelidir. Öncelikli olarak Muğla’da tarım, madencilik, turizm gibi konularda ciddi ilmi projelere ihtiyacı var. Madencilik başlı başına bir sektör zeytini, narenciyesi değerlendirilebildiği takdirde ihracatıyla, dış tüketimiyle mükemmel bir gelir unsurudur. Artık yeteri kadar ne turizmin, ne tarımın, ne madenciliğin kısmen mermercilik hariç Muğla’da değerlendirilemediğini hep duyuyoruz. Bu konuda gelişmiş ülkeler ne yapmış illaki bire bir kopyalama metodu ile değil kendi medeniyetimize toplumumuzun yapısına göre yatırımların yapılabileceği, üretimin arttırılabileceği, üretileninde satılabileceği mutlaka yollar, metotlar vardır. Ülkemiz cep telefonundan tutun, otomotiv sanayine kadar her şeyi hep alıcı ve ithal edici durumda şuana kadar bu alanlarda ne yatırımcı desteklenmiş, ne teşvik edilmiş, ne plan proje yapılmamıştır. Hepimizin cep telefonları dışarıdan gelme, altımızdaki arabalar maalesef dışarıdan gelme dışarıya sattığımız en basit meyve ve sebzeler geri gelmekte niye üretici bilgilendirilmediği için ya fazla çıkıyor, ya hormonlu çıkıyor. Bunlar üzücü şeyler. Yeni projeler geliştirilmesi, yatırımlar yapılması ve teşvik edilmesi gerekli bunların hepsi Millet Partisi’nin programında ‘Muhteşem Türkiye’ çatısı altında değerlendirilecektir” dedi.

Millet Partisi Milletvekili Adayı Şevket Kuzgun ise, “Muğla’daki sivil toplum kuruluşlarının tümü ortak bir talepte bulunmuşlar. Baktım ve bizim ‘Muhteşem Türkiye Projesi’nin alt versiyonu sanki hukukun üstünlüğünden bahsediyor, milli bir eğitim sisteminin oluşturulmasından bahsediyor. Buradaki on talep Muğla STK’larının on talebi bizim Millet Partisi Muhteşem Türkiye Projesi’nin alt versiyonu gibi gördüm birebir inceledim ve burada milletvekili adaylarının içerisinde en iyi temsil ettiğime inanıyorum. Ülkemizin, bölgemizin problemlerini biliyoruz ve çözmeye talimiz. Ülkemizin problemlerini, Muğlamızın problemlerini biliyoruz çözmeye talimiz devleti yönetmeye talimiz ve Millet Partisi kadroları buna hazırdır. Ülkemizin çeşitli dışarıdan kaynaklanan problemleri vardır. Ülkemiz dünya coğrafyasında çok önemli bir konuma sahiptir. Stratejik ve siyasi bir önemi olduğu için petrolü, yer altı ve yer üstü kaynakları ile ilgilide zengin kaynaklarıyla da çok zengin bir topraklara sahibiz. Muğlalı hemşerilerimi Millet Partisi’ni tanımaya ve oy vermeye davet ediyorum” diye konuştu.

Hamle Medya Grubu Yönetimi Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu; “Değerli arkadaşlarım ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. İdealist insanlarsınız tabi ikbal ve istikbal peşinde koşsanız bunu sağlayabileceğiniz yerler var. Tabi siz bir nevi tebliğ görev yapıyorsunuz. Günlük siyasetten arınarak uzun vadeli düşünüyorsunuz bende bunu çok takdir ediyorum. İnşallah bu seçimlerde umduğunuz oyları alırsınız. Lideriniz Aykut Edibali’de kendini milletine adamış çok değerli bir fikir adamı Allah onunda yardımcısı olsun diyorum. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.