Milas’te park caddesi hizmette

Bu haber 22 Temmuz 2016 - 23:36 'de eklendi ve 518 kez görüntülendi.

milas caddeler (2)Milas Belediyesi, Bafa Mahallesi’nin en önemli caddelerinden olan Park caddesinde çalışmalarını tamamlayarak bölge halkının hizmetine açtı.

Haber Merkezi

Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın talimatıyla 2016 yılını yatırım yılı ilan eden ve yıl içinde 132 mahallede eş zamanlı  çalışmasa başlatan Milas Belediyesi, çalışmalarını sürdürüyor.

Bafa Mahallesi, Park Caddesi’nde kaldırım ve kilit parke döşeme çalışmaları tamamlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 7 metre genişliğinde ve 2 kilometre uzunluğunda caddeyi modern bir hale getirerek Bafa halkının hizmetine sundu. Mevcut Pazar yerinin de düzenlemesine de önümüzdeki günlerde başlayacak olan ekipler daha sonraki süreçte ise Pazar yerinin yan tarafındaki alana bir spor kompleksi yapma çalışmalarını sürdürüyor.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 2016 yılı yatırım programı çerçevesinde bu yıl mahallelerimizde 100km’lik asfalt çalışmamız olacak. Tüm mahallelerde eş zamanlı olarak alt yapı, yol yapım onarım  ve parke taşı döşeme çalışmalarımız sürmektedir.  Bu çalışmalarımız sezon sonuna kadar da aralıksız olarak devam edecek. Kış mevsiminde de aynı kararlılıkta ilçe genelinde başlattığımız bu çalışmaları sürdüreceğiz” dedi. (İHA)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.