Milas’ta Sedat Zencir MHP’den aday adayı oldu

Bu haber 06 Kasım 2013 - 8:58 'de eklendi ve 1.657 kez görüntülendi.

milasmhpaday1231246431321Milaslı veteriner hekim Sedat Zencir, MHP’den Milas Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu MHP İlçe Başkanı Murat Yıldırım’a teslim etti.
Haber Merkezi
MHP İlçe teşkilatı binasında düzenlenen basın açıklamasıyla aday adaylığı dilekçesini MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Murat Yıldırım’a teslim eden Veteriner Hekim Sedat Zencir, MHP’den aday adaylığını açıkladı.
Partililere seslenerek yaptığı konuşmada öz geçmişi hakkında bilgi veren Zencir, “Ben çiftlikle uğraşan bir ailenin çocuğu olarak, 1956 yılında Eğridere köyünde dünyaya geldim. İlkokulu köyde, ortaokulu Selimiye’de okuduktan sonra Çorum Öğretmen Okulu’ndan mezun oldum. Daha sonra Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’ni de bitirerek ilçemizde önce, kamuda ilçe veterineri olarak daha sonra serbest klinik açarak hizmete devam ettim. Kamuda çalıştığım dönemlerde Milas Belediyesi’nde tabii encümen olarak görev aldım. 25 yılı aşkındır yapmış olduğum veterinerlik görevimden emekli oldum. Şuan otel işletmeciliği ve kültür balıkçılığı yetiştiriciliği işiyle uğraşıyorum” dedi.
Milas için hayalleri ve hedefleri olduğunu belirten Zincir konuşmasına şöyle devam etti:
“Milası marka ve model bir ilçe yapmak için, altına imzamı atacağım kalıcı eserler kazandırmak için, sosyal-kültürel ve görsel bir çok projelerimi hayata geçirmek için aday adayı oldum. Bu yolda yürürken toplumun tüm kesimlerini kucaklayacağım gibi gençler, yaşlılar, kimsesizler hayatımın bir parçası olacak.”
MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Murat Yıldırım, MHP’den aday adayı olan Suat Keskin, Cengiz Özkaya, Sedat Zencir’e başarılar dileyerek aday adaylıklarının hayırlı olmasını temenni etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Deniz Gunes 03 Şubat 2014 / 20:41

BASKANİM BOL SANS YANİNDAYİZ HER ZAMAN