Milas’ta polislere sürpriz kutlama

Bu haber 13 Nisan 2018 - 1:32 'de eklendi ve 415 kez görüntülendi.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yıl önümü dolayısıyla Milas’ın sevilen simalarından Serkan Başkan ve öğrenciler, polis telsizinden anons yaparak kutlama gerçekleştirdi.


Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yıldönümü ve Polis Haftası, 6-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın makamında ziyaretiyle başlayan etkinlikler, Ulu Cami’de şehitler için Mevlid-i Şerif okutulması, basın mensuplarıyla kahvaltı, şehit ailelerine ve gazilere düzenlenen ziyaretler, çelenk töreni ve kokteylde pasta kesimiyle son buldu.
Milas’ın sevilen simalarından Serkan Başkan da kutlamalara renk kattı. Milas Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Serkan Başkan, kurum amirlerinin onayıyla polis telsizinden anons yaptı ve tüm polislerin haftasını kutladı. M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve ilçedeki diğer okullar da Milas Emniyet Müdürlüğüne gelerek kutlama yaptılar.
Öğrenciler, ziyaret sırasında ekip aracına binerek polis teşkilatı hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirildiler. Öte yandan ziyarete gelen öğrencilerden biri de aynı şekilde polis telsizinden anons yaparak kutlama yaptı. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.