Milas’ta Kıbrıs Pastanesi’nden görkemli açılış

Bu haber 01 Haziran 2015 - 0:26 'de eklendi ve 948 kez görüntülendi.

mialssssMilas’ın en eski pastanelerinden olan Kıbrıs Pastanesi’nin, yeni mekânının görkemli bir şekilde açılışı gerçekleştirildi.
Hüseyin Kocabıyık
Milas’ın en eski pastanelerinden olan Kıbrıs Pastanesi’nin, yeni mekânının görkemli bir şekilde açılışı gerçekleştirildi. Açılışta ilçenin üst düzey protokolü, daire amirleri, kurum ve kuruluşların yetkilileri, siyasi parti yöneticileri ve çevre ilçelerden gelen çok sayıda yakınları katıldı. Kıbrıs Pastanesi’nin sahibi Feridun Bakçek, eşi Ummahan Hanım kızları Merve ve Beste Hanım’lar açılışa gelen konuklarla tek tek ilgilenip ikramda bulundular.
Milas’ta 1972 yılından beri hizmet veren, Bakçek Kıbrıs Pastaneleri merkez binasını Cumhuriyet Caddesi üzerinde açtı. Görkemli açılışa, Milas halkının ilgisi çok yoğun oldu. Açılışta; Feridun Bakçek- Ummahan Bakçek, kızları Merve Bakçek-Beste Bakçek ev sahipliği yaptı. Yeni Kıbrıs Pastanesi merkez binasının açılışına; Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş ve Milas halkı katıldı.
Kaymakam Fuat Gürel ve Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Feridun Bakçek’i tebrik edip başarılarının devamını diledikten sonra, açılış kurdelesini kestiler. Kurdele kesiminden sonra, müzikli kokteyl verildi.
Üç katlı olan merkez bina; pasta, çikolata, Cafe ve Restaurant bölümleriyle müşterilerine hizmet verecek.
Kıbrıs Pastanelerinin sahibi Feridun Bakçek, “Milas halkına güzel bir tesis açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bundan böyle Milas halkının önceden olduğu gibi tek uğrak yerleri Kıbrıs Pastaneleri’nin olacağını inanıyorum. Davetimize katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.