Milas’ta görkemli bir açılış « Hamle Gazetesi

Milas’ta görkemli bir açılış

Bu haber 14 Nisan 2016 - 11:29 'de eklendi ve 1.316 kez görüntülendi.

Milas’ta görkemli bir açılış (2)Samuray Çelik ve Tarık Yavaş’ın ortaklaşa yeni açmış oldukları Özel Milas Ata Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi görkemli açılışla Milas’ta hizmet vermeye başladı.

Hüseyin Kocabıyık

Samuray Çelik ve Tarık Yavaş’ın ortaklaşa yeni açmış oldukları Özel Milas Ata Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi görkemli açılışla Milas’ta hizmet vermeye başladı. Özel Milas Ata Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nin açılış kurdele kesimini Milas Belediye başkanı Muhammet Tokat, CHP İlçe Başkanı Suat Özcan, MHP İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, eski milletvekillerinden Fevzi Topuz ve İrfettin Akar gerçekleştirdiler.

Açılış konuşmasını işyeri sahiplerinden Samuray Çelik gelen misafirlere tek tek teşekkür edip, “İnşallah yeni işyerimiz Muğla’ya hayırlı olur” dedi.

Katılımcılar arasında Milas Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat, Faik Karagöz, kurum ve çok sayıdaki kuruluşlardan vatandaş topluluğu hazır bulundu. Açılıştaki bayanların çokluğu ise dikkat çekti. Milas ve genelinde deneyimli çalışanları ile birlikte Muğla halkına büyük katkıları olacak olan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) Yöneticileri Samuray Çelik ve Tarık YAVAŞ yapmış oldukları açıklamada şöyle konuştular:

“Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) yasal olarak; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. İşyerlerine, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermek üzere kurulmuş, mevzuatın gerektirdiği fiziki ve tıbbi donanıma sahip, iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin (İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personelinin) oluşturduğu özel kuruluşlar şeklinde tanımlanmaktadır” dediler. Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.