Milas’ta alış­ve­riş dö­nü­şü can pa­za­rı: 10 ya­ra­lı

Bu haber 05 Mart 2017 - 23:52 'de eklendi ve 397 kez görüntülendi.

Milas il­çe­sin­de semt pa­za­rın­dan dönen bir mi­ni­büs, trak­tör ile çar­pış­tı. Mey­da­na gelen ka­za­da 10 kişi ya­ra­lan­dı.

Milas bağlı Bafa Ma­hal­le­si’nde mey­da­na gelen tra­fik ka­za­sın­da, İ.K. ida­re­sin­de­ki 48 S 3911 pla­ka­lı mi­ni­büs Bafa’dan Ak­ça­lı Ma­hal­le­si’ne seyir ha­lin­dey­ken M.U. ida­re­sin­de­ki 48 ABL 45 pla­ka­lı trak­tör­le çar­pış­tı.
Mey­da­na gelen ka­za­da her iki ara­cın sü­rü­cü­sü de ya­ra­lan­maz­ken, 48 S 3911 pla­ka­lı mi­ni­büs­te yolcu ola­rak bu­lu­nan Fatma Ars­lan, Avni Ars­lan, Fevzi Sert­baş, Refik Soy­dan, Hü­se­yin Çar­dak­lı, Mak­bu­le Sert­baş, Fatma Sert­baş, Meh­met Ali Beş­par­mak, Şen­nur Bü­yük­tir­ya­ki ve Nazmi Kırcı ya­ra­lan­dı.
Ya­ra­lı­lar­dan 6’sı 75. Yıl Milas Dev­let Has­ta­ne­si’nde, 4’ü ise Özel bir has­ta­ne­de te­da­vi al­tı­na alın­dı. Ya­ra­lı­la­rın sağ­lık du­rum­la­rı­nın iyi ol­du­ğu öğ­re­nil­di. Mey­da­na gelen ka­za­da ya­ra­la­nan Ak­ça­lı ma­hal­le sa­kin­le­ri­nin Se­li­mi­ye Ma­hal­le­si’ndeki semt pa­za­rı­na alış­ve­ri­şi­ne gel­dik­le­ri ve alış­ve­riş­le­ri­ni ta­mam­la­dık­tan sonra ma­hal­le­le­ri­ne dönüş yo­lun­da ol­duk­la­rı öğ­re­nil­di. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.