Milas Ticaret Odası Başkanı Reşit Özer

Bu haber 10 Aralık 2018 - 0:33 'de eklendi ve 782 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Milas’ın sayılan ve sevilen işadamlarından aynı zamanda da Milas Ticaret Odası Başkanı Reşit Özer il genelinde adını devamlı güzelliklerle andıran saygın bir isimdir. Bizlerinde sevdiği ve değer verdiği Milas Ticaret odası Başkanı Reşit Özer birkaç yıldan bu yana Ticaret Odası Başkanlığı’nı başarı ile yürüten tabi bu sırada odası adına birçok işler yapıp üyelerinin takdirini kazanan bir başkan olarak anılır.

Sevgili okurlarım, Sayın Özer esnaflıktan geldiğinden mi bilinmez o mütevazı konuşmaları ve güler yüzlülüğünü yapmış olduğu konuşmalarla Ticaret Odası üyelerinin de takdirini kazanıyor. Milas Ticaret Odası’nın başarılı Başkanı Reşit Özer ailesinden gelen sevgi ve saygının en büyüğünü vatandaşlara göstermesini biliyor. İşte böylesine bir bürokrat Sayın Reşit Özer Bey sevgili okurlarım. Reşit Özer için Milas esnafından biraz olumlu ve olumsuz bilgiler alıp değerlendireyim dedim. Çok sayıda Milaslı esnaf Ticaret Odası Başkanı Reşit Özer’in dürüstlüğünden çalışma azmi olan bir başkan olarak vurguluyorlar. Yine ayrıca insanların iyi gününde kötü gününde yanlarında bulunmaya çalışan bir başkan olduğunu da söylemeden geçemiyorlar.

Sevgili okurlarım, esnaflar Başkan Reşit Bey’in Ticaret Odası’ndaki başarılı çalışmaları da göz ardı edemiyorlar. Varlıklı bir ailenin çocuğu olmasına rağmen insanları ayırt etmeyen saygın bir isim olarak değerlendirmekteler. Yani anlatmaya çalıştığım isim Milas Ticaret Odası Başkanı Reşit Özer ilçesi ve köylerinde tam not almış adam gibi adam olduğunu da dile getiriyorlar. Bizden söylemesi sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.