Milas Polis Teşkilatı Gece Gündüz Ayakta

Bu haber 20 Kasım 2017 - 0:53 'de eklendi ve 909 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Milas’ta huzur var, çünkü kısa bir süre önce ilçeye tayin olan ilçe emniyet müdürü Turgay Ava ve yardımcıları olan Emniyet Müdür Yardımcıları Selçuk Tomakin, Kor Barbaros Kızılışık personeli ile birlikte terör örgütlerine karşı vermiş oldukları mücadele sonrası ilçe halkı vatandaşları huzurlu günler geçirdiklerini dile getiriyorlar. Milas Emniyet Müdürü göreve başladığı günden bu güne dek vatandaşların sevgi odağı haline geldiğini belirtirken yardımcıları olan Sayın Tomakin ve Sayın Kızılışık’ta özveri ile çalıştıkları için hem amirleri hem de personeli tarafından takdir edilmeleri Milas ilçesi adına ayrı bir güzellik olduğunu vurgulamak istiyorum.

Sevgili okurlarım, İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava Milas ilçesinde göreve başlamadan önceki görev yapmış yerlerde disiplinli bir polis şefi olması sonucu Milas ilçesi gibi büyük bir ilçeye İlçe Emniyet Müdürü olarak atanmasına neden olduğu konuşuluyor. Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis teşkilatı gece gündüz demeden 24 saat görev yapmanın mutluluğunu yaşıyorlarmış. Ah bir de şu polis teşkilatında fazla mesai yaptırılmasa daha iyi olur. Ancak onu bilecek biz değiliz amirleridir. Herhalde polis yetkilileri de güzel düşüncesi içindedir.

Sevgili okurlarım, Emniyet Müdürü Turgay Ava ve yardımcıları olan Selçuk Tomakin ve Kor Barbaros Kızılışık aynı zamanda da personeli ile uyumlu bir şekilde çalışıp terör örgütünün korkulu rüyası haline gelmişler. Yani anlayacağınız Milas Polis Teşkilatı vatandaşlar tarafından tam not almış. Nasıl mı onu da kısaca anlatayım: Çarşı içinde birkaç vatandaşla görüştüm ve konuştum. Milas polisin özverili çalışmalarını kendilerinden bilhassa kendi kulaklarımla duydum. Bu vesile ile Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, yardımcılarını ve Milas polisini kutlarım sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.